Jak nosić rzeczy w klatce tej jesieni: 5 pomysłów na modę

Tom Boy Style

Zachodni fashioniści nie są pierwszym sezonem, w którym opróżniają szafy swoich chłopaków. Sprawdź w szafie swojego mężczyzny idealną białą koszulę o dużych rozmiarach. Uzupełnij swój wygląd spodniami w kratę i butami Oxford. Nawiasem mówiąc, wszelkiego rodzaju kombinacje spodni, kurtek, polo i koszul, które sprawiają, że wyglądasz jak prowokujący brytyjski student - jest zdecydowanie gorąco i fajnie! A tak przy okazji, wygląda na zarozumiałą i seksowną.

Niezwykły krój

Co-co, a płaszcze i kurtki o niecodziennym kroju wyglądają dokładnie stylowo. Nadal uważasz, że rzeczy w kratkę są nudne? Załóż asymetryczną sukienkę, spódnicę z falbanką lub spodnie z nogawkami o różnych długościach. Przekonany? To jest to! Nawet dziś klasyki mogą grać w zupełnie nowy sposób.

Nowa klasyka

Czy szkockie spódnice klatkowe są związane z czasem szkolnym? Nie zachęcamy do noszenia mini. Naprawdę trochę poszło. Ale ołówkowa spódnica przyda się tej jesieni. Noś z golfami, bluzami i minimalistycznymi płaszczami.

Mieszaj odbitki

Jesień to czas nowej wiedzy i umiejętności, zgadzasz się? Więc śmiało! Bierzemy przykład z gwiazd i mieszamy kilka wydruków na jednym zdjęciu naraz. Jeden warunek: jeśli weźmiesz małą komórkę, pasek powinien być duży - i odwrotnie.

Jasne akcenty

Czasami, aby wyglądać jasno, po prostu noś szalik z tartanowym nadrukiem lub taką sukienkę. Istnieje jednak wiele innych sposobów i kombinacji. Na przykład modne długie rękawy i chwytliwe swetry - cytrynowy, pomarańczowy, szkarłatny lub fuksja, które doskonale uzupełniają wygląd. Połącz klasyczną skośną szarą klatkę z żywymi rzeczami i akcesoriami.