Na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnego skróconego modelu kożucha

Harmonijne kombinacje

Jeśli jesteś osobą konserwatywną, płaszcz z owczej skóry jest dla Ciebie idealny. Ten rodzaj odzieży jest absolutnie uniwersalny. Wygląda organicznie zarówno w eleganckich sukienkach, jak i w podstawowych dżinsach i swetrze. Miłośnicy stabilności powinni preferować modele wykonane w naturalnych kolorach: czarnym lub piaskowym. Reszta może zdecydować o odważniejszych opcjach. Jasne kożuchy i kolorowe futro nie są odpowiednie dla wszystkich przedstawicieli kobiet.

Gra kontrastów

Lakoniczny krój, prosty krój i skrócona sylwetka - modne kożuchy w tym sezonie wyglądają dość prosto, a czasem nawet odważnie. To ich główna zaleta! Minimalizm tej odzieży wierzchniej pozwala tworzyć różnorodne kombinacje. Dlatego zanim nadejdą mrozy, poświęć chwilę: baw się kontrastami i połącz kożuch z jedwabiem, szyfonem i innymi lekkimi i półprzezroczystymi tkaninami. Uwierz mi, szorstki kożuch w stylu motocyklisty będzie idealną parą w eleganckiej sukience wieczorowej. Moda uwielbia eksperymentować!

Znalezienie ideału

Przed zakupem długo oczekiwanego kożuszka sprawdź jego jakość. Po pierwsze, odzież wierzchnia nie powinna ograniczać ruchów. Po drugie, upewnij się, że kożuch uszyty jest z dużych kawałków. W takim przypadku prawdopodobieństwo deformacji produktu jest zminimalizowane.

Ponadto należy określić, jak dbać o płaszcz z owczej skóry. Niektóre modele nie mogą być czyszczone na sucho. Dlatego warto pomyśleć: po kilku sezonach płaszcz z owczej skóry na pewno będzie wymagał opieki, ale będzie to problematyczne.