Co za czułość: 10 przytulnych nagich swetrów na każdy dzień

Nie różnimy się zbytnio od mieszkańców Skandynawii. Warunki pogodowe w tych krajach są podobne do ostrej rosyjskiej zimy. Dlatego mieszkańcy północy, którzy ostatnio bardzo pewnie podbijają świat mody, chętnie dzielą się swoimi stylowymi sekretami. Jednym z nich jest ciepły, nagi gamut. Są pewni, że jest to uniwersalna paleta kolorów, więc skandynawska szafa składa się w połowie z swetrów w delikatnych i spokojnych kolorach. Po pierwsze, ponieważ odcienie beżu można łatwo łączyć z jaśniejszymi elementami, a po drugie, za pomocą swetra o tej kolorystyce, łatwo jest stworzyć stylowy obraz monochromatyczny.

Warto również kupić sweter nago, ponieważ miękkie odcienie różu, pudru i brzoskwini to rzeczywiste kolory tego sezonu. Modele wolumetryczne z dużym lepkim, złożonym asymetrycznym krojem i wzorem wyglądają o wiele bardziej kobieco, jeśli są wykonane w powściągliwej palecie nude.

Cóż, oczywiście wiesz, że ten schemat kolorów odnosi się do podstawowych odcieni. Więc sweter w jasnych beżowych kolorach jest idealny na każdy dzień. Ponadto potrwa to długo: takie rzeczy nie zależą od trendów w modzie.