Szyk bez nudy

Już dziś pogrążeni w bolesnych myślach o tym, co zrobić w magiczną noc sylwestrową, często zapominamy o najprostszych zasadach wyboru takich ubrań. Koncentrujemy się na najbardziej aktualnych trendach, znanych markach (a przynajmniej ich udanych egzemplarzach), prestiżu i wysokich kosztach naszego stroju, a także na tym, że nie jesteś przy tym samym stole z kobietą, która wybrała to samo.

Wszystko to prawda. Są jednak inne kwestie, o których zdecydowanie powinieneś pomyśleć z góry. Na przykład nigdy nie noś ubrań kupionych kilka godzin przed świtem na długie święto nocy . Możesz dokonać całkiem nieprzyjemnych odkryć dla siebie: gdzieś się ściska, gdzieś jest zbyt luźny, gdzieś na słowo honoru trzymaj paski, a gdzieś w nieuchronności grudniowego blichtru śniegu jest obsypany.

Na pewno są fani szczerego dyskotekowego stylu lat osiemdziesiątych, który dziś staje się dość popularny. W przypadku klubu nocnego, imprezy młodzieżowej, spotkań ze starymi przyjaciółmi prawdopodobnie będzie to prawie idealna opcja. Tutaj obcisłe spodnie Ruffo wykonane z cienkiej skóry ze złotym wykończeniem, w pełni haftowane złotą cekinami top Ferre z czystym kołnierzem pod szyją, bardzo otwarty top ze złotej wiskozy od Paco Rabanne, sukienka z haftowanego cekinami szyfonu od Collette Dinnigan, przycięte spodnie od Złota skóra Dior z ogromnie rozszerzanymi nogami w okolicy tuż poniżej kolana.

W co się ubrać, aby nie zawstydzić swojej reputacji stylowej i eleganckiej młodej damy? Oczywiste jest, że takie rzeczy są bardzo niepraktyczne i jest mało prawdopodobne, abyś często je nosił w życiu codziennym. Warto jednak poczuć się jak prawdziwa królowa piłki (a przynajmniej przekształcona bajkowa Kopciuszek).

Te sukienki są ozdobione wielowarstwowymi spódnicami, frędzlami, falbanami, marszczeniami, boa z futra, strusimi piórami, koronkowymi wstawkami, dużymi broszkami i dżetów.

Jednak większość z nas zamierza świętować Nowy Rok w bardziej swobodnej i przytulnej atmosferze - na przyjęciu rodzinnym, w towarzystwie przyjaciół lub współpracowników, podczas romantycznej kolacji z ukochaną. W tej sytuacji tak zwane sukienki koktajlowe mogą być idealną opcją. Są bardziej demokratyczni, mniej skomplikowani w kroju, wygodniejsi i stosowniejsi w każdych warunkach.