Edycja testów: skarpetki pedicure BabyFoot

Jest to prawdopodobnie straszna spowiedź dla redaktora naczelnego dużego projektu dla kobiet, ale nienawidzę chodzić na pedicure sprzętowy, ale ogólnie na manualny, ale gdziekolwiek pójdziesz - moje nogi powinny zawsze wyglądać idealnie, nawet zimą, ponieważ ze względu na moją działalność chodzę do różnych wydarzenia, niektóre z nich muszą nosić otwarte buty, inne muszą zostać zdjęte. Pamiętaj, że ostatnio na czerwonym dywanie w Cannes Julia Roberts zsunęła się z butów i poszła boso po czerwonym dywanie. Tylko leniwi nie sfotografowali swoich nieskazitelnych obcasów bez cienia ziaren. Tak zadbane nogi można tylko marzyć!

Ale pedicure w salonie trwa nieznośnie długo i zawsze nie mam czasu, jeśli regularnie wycinam półtorej godziny, aby zająć się jedną nogą (i są inne części ciała), albo będziesz musiał zrezygnować z pracy, albo iść spać. Ponadto, gdy leczone są stopy, łaskocze i boję się łaskotania na śmierć. Inną rzeczą jest przygotowanie stóp domu, aby wpadły do ​​salonu tylko po piękną powłokę. Dlatego skarpetki BabyFoot gromadzą dla mnie prawdziwe zbawienie. Powiem wam, aby ci, którzy jeszcze nie spotkali takich skarpet.

Skarpetki pedicure to skarpetki nasączone specjalną kompozycją, która całkowicie złuszcza górną warstwę skóry ze stóp. Kompozycja zawiera 17 różnych składników, w tym olejek jabłkowy, grejpfrutowy i pomarańczowy, nagietek, rumianek, skrzyp, bluszcz, cytrynę, szałwię, wyciąg z korzenia łopianu, a także kwas mlekowy. Poczuj jaką siłę?

Instrukcje mówią, że skarpetki należy nosić przez godzinę, a po kilku dniach zgrubna górna warstwa skóry zejdzie i będziesz mieć idealne pięty, jak dziecko.

Jak to wygląda w praktyce. Ponieważ skarpetki są jednowymiarowe, okazały się oczywiście świetne. Ale w pakiecie znajdują się specjalne klipsy mocujące. Aby być całkowicie wygodnym, musiałem wymyślić własną technikę ratunkową i założyć proste lniane skarpety na wierzchu, aby dobrze przylegały do ​​skarpet. Następnie najbardziej logiczne będzie siedzenie na kanapie i oglądanie serii lub dwóch ulubionych seriali. Oczywiście dobrze jest po prostu usiąść lub położyć się, ale jeśli chcesz osiągnąć lepszy efekt, chodzenie w skarpetkach nie jest zabronione, chociaż nie jest to zbyt wygodne.

Minęła godzina, usuń BabyFoot, spłucz nogi ciepłą wodą i delikatnie przetrzyj ręcznikiem. W razie potrzeby możesz nasmarować stopy kremem. Nic tak naprawdę nie dzieje się dalej. A rano nic się nie dzieje. Szczerze mówiąc, drugiego dnia zupełnie zapomniałem, że założyłem te skarpetki, myśląc, że nie działają. Tydzień później mój mąż prawie doznał zawału serca.

Sumiennie i szlachetnie kołysałem prasę, moje stopy, systematycznie kołysząc się od podłogi do sufitu i pleców, zostały przedstawione do ogólnego oglądania kotom, psu i mężowi, którzy odkryli, że moja skóra dosłownie złuszcza się z moich szmat. Jest znanym człowiekiem do wszystkiego, nie może go przestraszyć maska ​​z zielonej gliny na twarzy, ale nie był gotowy na taki widok, więc lepiej uprzedzić rodzinę.