TillNyaschka Vlog: maska ​​z węglem aktywnym i klej PVA

Poniedziałek to świetny czas na decyzję o odważnym akcie. Czy masz odwagę nałożyć klej PVA na twarz? Już się boisz? Ale nie robimy tego, ponieważ obejrzeliśmy wideo naszego nowego blogera o urodzie.

Oficjalny kanał Natashy Volodina na Youtube.com w krótkim czasie zyskał prawie 500 tysięcy subskrybentów!

  • Naprawdę mam nadzieję, że moje filmy będą interesujące i przydatne dla każdej dziewczyny, mówi Natasha, lepiej znana w Internecie jako Tilka.

Debiutancki film powinien być wyjątkowy. Najskuteczniejsza broń przeciwko czarnym kropkom - czyszczenie salonu sprzętu? I nie! Jesteśmy gotowi udowodnić na własnym przykładzie, że profesjonalne sprzątanie ma godnych konkurentów.

W tym tygodniu Tilka w domu przygotowała maskę oczyszczającą ze zwykłego węgla aktywnego i ... prawdziwy klej PVA! Węgiel pomaga otwierać zaskórniki, czyli pozbyć się czarnych kropek. To działanie węgla jest szeroko stosowane w różnych kosmetykach, w tym w gotowych paskach do czyszczenia skrzydeł nosa i brody. Ale jak dozować i mieszać składniki, aby uzyskać jednolitą maskę? Co stanie się ze skórą po „zatarciu” węgla klejem PVA?