Od ekstremalnych mini po eleganckie sukienki: jak styl Holly Berry zmienił się od lat 90. do współczesności

1991 rok

Krótka fryzura wróżka, lekko potargane włosy, spódniczki mini i topy stały się najbardziej rozpoznawalnymi detalami stylu Holly Berry na początku lat dziewięćdziesiątych. W rzeczywistości aktorka długo zakochała się w otwartych sukienkach i żywych obrazach.

1996

Do tej pory wielu wydawało się, że Berry potajemnie odnalazła eliksir wiecznej młodości i harmonii. I nie jest to zaskakujące: w 1996 roku postać gwiazdy pozostaje apetyczna i wysportowana.

1999 rok

Od nakładania warstw i oversize po miniaturowe bluzki wysadzane kryształkami: na czerwonym dywanie Holly odważnie demonstruje formy, aw codziennym życiu preferuje wygodę.

2000 rok

Być może najgorętszy okres w ewolucji stylu Berry. Aktorka tak bardzo lubiła modę na bieliznę, że wykorzystała ją maksymalnie - z krótkimi spódnicami i spodniami o ultra niskim kroju. Sznurki gumy i cienkie nici, ozdobione migoczącymi kryształkami, zdecydowanie zyskały status ulubionych.

2001 - 2002

Na początku 2000 roku wydaje się, że rozpoczyna się przejście do bardziej rygorystycznych form. Aktorka dodaje eleganckie bliźniaczki ze spódnic i dopasowanych blezerów do swojego stylu, ale nadal pokazuje luksusowe ciało z głębokim dekoltem i półprzezroczystymi materiałami.

2003 - 2004

Od zbuntowanego ducha lat dziewięćdziesiątych, jakby nie było śladu. Jagoda pojawia się na imprezach publicznych w kobiecych jedwabnych sukienkach maxi, uzupełnia wieczorowe look futrami i zawrotnymi szpilkami.

2005 - 2007

Styl Holly w tym okresie można bezpiecznie opisać jako mocne kobiety („silna kobieta”). W jej arsenale znajdują się surowe garnitury do spodni z „biurowym” paskiem, obcisłe sukienki z gorsetowym stanikiem i znów nienaganne jedwabne maksi na figurze.

2009 - 2011

Berry odważnie bawi się lakonicznymi formami, uzupełniając je chwytliwymi detalami. Jeśli sukienka maxi, to z maksymalnym dekoltem, a jeśli podstawowy garnitur do spodni, to z lampartową torbą.

2013 - 2015

W 2011 roku aktorka miała drugie dziecko, syna Marseo. Co zaskakujące, nie wpłynęło to na postać Holly Berry - aktorka nadal demonstruje elegancki kształt, podkreślając go cięciami w biodrze, dopasowanymi stylami, przylegającymi sylwetkami i półprzezroczystymi teksturami.

2017 - 2018

Jeśli lata będą miały swoje żniwo, to w przypadku Berry - w przeciwnym kierunku. Sukienki stają się krótsze, dekolt jest głębszy, a szpilki są jeszcze wyższe. W ekstremalnych mini i eleganckich maksi aktorka wygląda niesamowicie.

2019 rok

W wieku 53 lat Holly Berry aktywnie eksperymentuje ze stylem, przechodząc od delikatnych pastelowych kolorów i latających tkanin do cięższych tekstur. Podczas jednej z premier filmu tej wiosny gwiazda zaryzykowała nawet całkowity skórzany wygląd oparty na kombinezonie z krótkimi spodenkami. I nie zgubiony!

Niech wygląd Holly Berry niewiele się zmienił w ciągu trzech dekad, a aktorka nadal wygląda tak samo jak w 30, jej styl przeszedł na stronę maksymalnej elegancji. Chociaż zbuntowany duch ma swoje miejsce, za które uwielbiamy głównych trendsetterów lat dziewięćdziesiątych!