Cztery kolory - gra asocjacyjna

Jesteśmy przyzwyczajeni do kierowania się racjonalnymi argumentami, dokonującymi codziennych wyborów wszystkiego, czego potrzebujemy. Nie ma znaczenia, czy kupimy sukienkę, w której wyglądamy o dziesięć kilogramów szczuplejszą i pięć lat młodszą, umieścimy znajome produkty w zwykłym opakowaniu w wózku lub wybierz samochód zgodnie z jego właściwościami technicznymi i łatwością konserwacji.

A co się stanie, jeśli spojrzysz na znane, codzienne rzeczy przez pryzmat uczuć, a nie logikę? Na przykład krem ​​nawilżający. Nasz eksperyment będzie obejmował nową unikalną ofertę Rewitalizujących produktów nawilżających opracowaną przez Laboratorium Garnier, która obejmuje cztery kremy specjalnie dostosowane do różnych rodzajów skóry.

Uniwersalny składnik odpowiada za nawodnienie - Plant Elixir, który zawiera mannozę, roślinną glicerynę i syrop klonowy, a unikalne składniki mają dodatkowy wpływ na skórę każdego rodzaju.

Sprawdźmy, co czujemy, gdy spojrzymy na tubki kremu nawilżającego na twarz? Jakie obrazy i emocje pojawią się, gdy będziemy postrzegać różne kolory? Czy możemy intuicyjnie wybrać jeden z czterech zabiegów nawilżających, który najbardziej nam odpowiada?

Żółty: oaza piękna dla matowej skóry

Żółty to kolor słońca, pustyni, suchej trawy. To kolor suszy, kiedy cała natura, aż do ostatniego kawałka ziemi, marzy o co najmniej kropli wilgoci. Podobnie jak skóra, gdy jest matowa i zmęczona, musi być nawilżona i chroniona przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Ultralekka emulsja dla blasku skóry Rewitalizujący nawilżający „blask i ton” Garnier z ekstraktem z cytryny, specjalnie dostosowany do indywidualnych potrzeb tego typu skóry, przywróci jej blask, koloryt i ochroni przed promieniami UV.

Niebieski: życiodajna wilgoć dla skóry normalnej i mieszanej

Kolor ten jest nierozerwalnie związany z niebem, a także z oceanem, jeziorem lub rzeką - innymi słowy, z dużą wodą. Kolor niebieski jest świeży i chłodny, i tradycyjnie jest uważany za kolor spokoju i wygody. Te odczucia dadzą Twojej skórze zmiękczający lekki krem Rewitalizujący nawilżający „So Comfortable”.

Został stworzony w Garnier Lab dla skóry normalnej i mieszanej ze skłonnością do wysuszania, a dzięki zawartemu w niej Błękitnemu Lotosowi nawilża i zmiękcza skórę każdego dnia.

Różowy: kwiatowy walc do suchej skóry

Miękkość, czułość, wrażliwość, kobiecość, miłość to nasze zwykłe skojarzenia związane z tym kolorem. To kolor snu, ciepły i słodki, jak zapach kwiatów, których płatki reprezentujemy oczywiście miękki róż ...

Podsumowując to, co zostało powiedziane. Kolor ma silny wpływ na psychoemocjonalne postrzeganie różnych rzeczy przez człowieka - fakt ten od dawna potwierdzają psychologowie. Kolory odwołują się do uczuć, a nie do ludzkiej logiki.

I ten język jest zrozumiały dla wszystkich na poziomie podświadomości, jest uniwersalny niezależnie od tego, gdzie mieszka osoba, ile ma lat, jaki jest jego styl życia, jaki język mówi. Nasza gra skojarzeń kolorów po raz kolejny to udowodniła: staraliśmy się nie być racjonalni, a nasze uczucia nie zawiodły. A teraz kolor nie tylko tworzy dla ciebie wspaniały nastrój, ale także mówi, którą pielęgnację twarzy wybrać!