Zdrowie skóry latem

Którą porę roku można nazwać najbardziej radosną, optymistyczną? Najbardziej oczekiwany i interesujący? Najbardziej obiecujący i najjaśniejszy? Cóż, oczywiście, lato!

Nadszedł czas na morze, słońce, pikniki i spacery w przyrodzie, pachnące garści jagód i garści szczęścia ... Wydaje się, że nic nie może przyćmić tego cudownego czasu. Tylko pełzanie po zbyt długim leżeniu na ramieniu plaży. Lub złuszczanie przed pierwszą datą nosa. Lub swędząca stopa od ukąszeń komarów, która nie zasypia. Albo tak niewłaściwie rozlane alergie na ulubione truskawki.

Oczywiste jest, że najlepszym sposobem uniknięcia takich sytuacji jest opanowanie się. Ale przecież lato na to i lato, aby odpocząć w pełni: nowe owoce - na wysypisko; przy ogniu - do rana; na słońcu - dłużej. Dlatego nie, nie, a napotkasz jeden z sezonowych problemów. Jednak ostrzeżenie oznacza uzbrojenie! A jeśli nie da się uniknąć kłopotów, możesz spróbować jak najbardziej złagodzić ich konsekwencje.

Na przykład stosując serię aptek La Cree - uniwersalne środki przeciwzapalne i przeciwalergiczne na bazie naturalnych składników. Teraz nie boisz się żadnych letnich niespodzianek, zawsze będziesz wyglądać świetnie. I nie jest to zaskakujące - wszystkie produkty z tej serii doskonale radzą sobie ze swędzeniem i podrażnieniem skóry, dobrze łagodzą, nawilżają i przywracają skórze.

Seria zawiera kilka narzędzi, z których każde odpowiada za „front pracy”. Na przykład krem La Cree ma na celu złagodzenie nieoczekiwanego podrażnienia, swędzenia i zaczerwienienia skóry. Jest optymalny do aplikacji punktowej w określonym obszarze problemowym, niezależnie od tego, czy jest to ugryzienie komara, czy swędząca alergiczna wysypka.

Sznurek i lukrecja (inaczej lukrecja) są tradycyjnie stosowane w medycynie w celu łagodzenia swędzenia i podrażnienia. Pantenol, olej z awokado i ekstrakt z orzecha włoskiego odżywiają i nawilżają skórę, mają działanie lecznicze.

Olejek jojoba i hialuronian sodu dodaje się do ekstraktów sznurka, lukrecji i orzecha włoskiego. Po pierwsze, od czasów starożytnych znana jest nie tylko ze zdolności przywracania elastyczności naskórka, ale także z doskonałych właściwości pielęgnacyjnych, dzięki którym wygląd skóry poprawia się niemal natychmiast. Drugi składnik, sól sodowa kwasu hialuronowego, jest pochodną jednego z najsilniejszych nawilżaczy znanych we współczesnej kosmetologii.

Oczywiście delikatne oczyszczanie oznacza nie mniej niż właściwą pielęgnację zdrowia skóry. Do tego celu przeznaczony jest żel myjący La Cree. Jest świetny dla twarzy i dłoni oraz całego ciała. Dzięki łagodnym hipoalergicznym detergentom delikatnie oczyszcza wrażliwą skórę bez podrażniania jej. Pochodne oliwy z oliwek i awokado przywracają jej funkcję barierową.

Dobrym dodatkiem do serii był niedawno wprowadzony balsam do ust La Cree. Latem posłuży jako doskonała ochrona ust przed pękaniem i promieniami słonecznymi. W naturalnym składzie balsamu znajdują się między innymi tak bogate w składniki odżywcze oleje, jak shea, rycynowy i migdałowy, a także witaminy A i E, które są odpowiedzialne za utrzymanie ust w stanie zdrowym i wilgotnym.

W przypadku La Cree prognoza na lato jest dość oczywista - dużo żywych wrażeń i żadnych niedogodności!