Cellulit

Cellulit to problem, który martwi większość kobiet. Jak możesz wyglądać na plaży z znienawidzoną „skórką pomarańczową”? Ale nawet jeśli nie możesz narzekać na irytującą wadę, nie zaniedbuj zapobiegania.

Jeśli pojawienie się skóry w obszarach problemowych powoduje, że myślisz o pilnych działaniach przeciwko dobrze znanej „skórce pomarańczowej”, najpierw musisz dowiedzieć się, co naprawdę widzisz: lokalne złogi tłuszczu lub cellulit. Okazuje się, że są to dwie różne rzeczy. Twoje działania na drodze do idealnej sylwetki powinny być przemyślane i dążyć do piękna przy jednoczesnym zachowaniu zdrowia .

Przy lokalnych złogach tłuszczu (na biodrach, pośladkach) występuje wzrost ilości tłuszczu w samych komórkach tłuszczowych. Gwałtownie zwiększają głośność. Powstają zatem tak zwane obszary problemowe .

Etapy cellulitu

Ze względu na okrągły kształt komórki tłuszczowej można ustalić pewne odciążenie powierzchni skóry, co nie jest wskaźnikiem obecności cellulitu. „Skórka pomarańczy” na biodrach i pośladkach jest problemem dla wielu z nas, a często opinie na temat cellulitu są bardzo kontrowersyjne. Dowiedz się, która z nich jest prawdziwa, a która jest kłamstwem?

Prawie każda kobieta prędzej czy później staje w obliczu cellulitu. Ale nie wszyscy wiedzą, jak poradzić sobie z tym problemem. Istnieje wiele procedur i narzędzi, które pozwalają trwale pozbyć się cellulitu. Ale czy wszystkie są równie skuteczne?

Brytyjscy eksperci porównali kilka najpopularniejszych metod i narzędzi: najskuteczniejsze zabiegi antycellulitowe

Czytelnicy ogłaszają walkę z cellulitem

Walcz z lenistwem i obżarstwem! Zacznij od diety. W przypadku cellulitu przede wszystkim upośledzone jest wchłanianie tłuszczów, białek, węglowodanów, związków mineralnych, witamin, a w niektórych przypadkach nawet wody. Dieta antycellulitowa opiera się na ograniczeniu spożycia tłuszczu. W przypadku wrażliwości na białko pszenicy i żyta stosuje się dietę bezglutenową: potrawy z mąki, produkty piekarnicze z pszenicy i mąki żytniej, cukier buraczany są wyłączone z diety, ale ilość białka, zwłaszcza zwierzęcia, jest zwiększona.

Dieta na cellulit

W ciągu dnia, w dowolnej wolnej chwili, wykonaj ręczny masaż drenażu limfatycznego .