Data kontynuacji: 3 niebanalne zdjęcia na romantyczną kolację

Nowy Hollywood

Gwiazdy Hollywood od kilku sezonów wybierają smokingi i garnitury do spodni. Ale noszą je wyłącznie na spinkach do włosów i całkowicie ignorując koszule i bluzki! Zaskocz swojego dżentelmena, wybierając jasny garnitur na randkę, uzupełniając go koronkowym kinkietem lub lnianym blatem. Z akcesoriów najlepiej pozostać na masywnych kolczykach.

Wyrafinowany swobodny

Twój wizerunek biura z pewną modernizacją jest również odpowiedni na randkę. Denimowe spódnice midi są teraz modne, zastępują klasyczne tweedowe, uzupełniają lekką bluzkę bez rękawów, zakładają chwytliwe kolczyki i jasne sandały lub łódki. Radzimy zwrócić uwagę na fioletowy kolor i uzupełnić resztę obrazu w stonowanym zakresie, aby akcenty były uderzające. Kolczyki podkreślają długość szyi, a sandały - kostki. A z tego i od innego szalonego człowieka.

Bezczelny klasyk

Dla tych, którzy wierzą, że nie ma nic lepszego niż zgrabna sukienka, przygotowaliśmy zaktualizowaną wersję zwykłego stroju. Sukienka o nowym wyglądzie została wybrana jako podstawa, ale można ją łatwo zastąpić sukienką z płaszcza lub całkowicie ciasnym modelem, wszystko zależy od twojej figury. Jednak ta sukienka na pewno nie będzie działać sama. Wybierz buty w kontrastowym kolorze, kurtkę lub kurtkę w jednym z modnych odcieni (wybraliśmy również szkarłat, grenadyna lub fuksja), a główną atrakcją powinien być złożony pierścień. Spójrz w stylu zarozumiałej, bezczelnej rockowej dziewczyny.

I nie bój się eksperymentować!