5 najbardziej stylowych wiosennych modeli toreb, które ozdobią każdy wygląd

Okrągła torba

Okrągłe modele w nowym sezonie zastąpiły już dość już setchelów. Takich mini-skrzyń oczywiście trudno nazwać pojemnymi, ale świetnie wyglądają nawet w połączeniu z prostymi jeansami i bluzką. Większość modeli toreb okrągłych wykonanych jest w kształcie krzyża, jednak w sprzedaży można również znaleźć klasyczne modele z małym uchwytem. Wybierz worek jasnego koloru lub z nietypowego materiału. Popularne są wzory tkane, welurowe i zamszowe ozdobione haftem. Ale w tym drugim przypadku jest to raczej opcja na wieczór.

Torba na zakupy

Nie, to nie są kosze kwiatowe ani piknik, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. To bardzo fajne akcesorium na lato, które już weszło do kategorii HOT wśród fashionistek na całym świecie. Tak, kosze do stylizacji są bardzo trudne, ale w połączeniu z lekką sukienką na podłodze i słomkowym kapeluszem gdzieś nad brzegiem morza mogą wyglądać odpowiednio. Ale w mieście kosze na torby najlepiej nosić z letnimi garniturami i bardziej surowymi dżinsowymi sukienkami.

Nawiasem mówiąc, możesz łatwo dostosować taką torbę dla siebie, dekorując ją jasnym szalikiem lub dodając różne odznaki i naklejki.

Siatkowa torba

Oczywiście najmodniejszym modelem jest torba na zakupy, ale postanowiliśmy zadbać o twoje nerwy i wybrać bardziej zrelaksowane opcje. Mogą to być dowolne modele - wiadra lub kupujący, ubrani w siatkę z metalu lub tkaniny. Wygląda na to, że masz w rękach nieważką torbę ze sznurkiem, ale nikt nie widzi jej zawartości. W przeciwieństwie do klasycznych opcji dla avoseksów, które są obecnie popularne wśród młodych ludzi, takie modele są bardziej uniwersalne, mogą być odpowiednie w komplecie z sukienką i obcasami, z kombinezonem spodni nie o najściślejszym kroju i kolorze, a także dżinsem. I nie zwracaj się do streetwearu, jeśli nie lubisz tego nastoletniego maksymalizmu.

Przezroczysta torba

Tworzywa sztuczne szturmują wybiegi wszystkich modnych stolic od kilku sezonów, a teraz nadszedł czas, aby łatwiej podbić ulice miast. Prawodawcy modowi już się kręcą z całkowicie przezroczystymi opakowaniami Céline, ale ta przyjemność najwyraźniej nie jest tania. Jednak na rynku masowym można już znaleźć całkiem przyzwoite modele toreb wykonanych z przezroczystego lub półprzezroczystego materiału. Podobnie jak w przypadku siatki, wiele z nich jest wyposażonych w wewnętrzną torbę, dzięki czemu tylko ona jest widoczna, a nie twoje rzeczy osobiste. Nawiasem mówiąc, zwykle można uzyskać wkładki i zastąpić je na przykład ulubionym jasnym sprzęgłem.

Torba na worek

Torby-worki są doskonałym analogiem do już znudzonego modelu wiader. Są również pojemne i tak samo proste. Aby obraz nie wydawał się nudny, preferuj torby w kolorze zwierzęcym, modele metalowe lub po prostu torby wykonane z kolorowej skóry. Pastelowe odcienie żółtego, różowego i niebieskiego są modne w tym sezonie. Nie należy jednak odmawiać nasyconych odcieni jagód lub owoców.

Te torby są bardziej odpowiednie do codziennego stylu i dobrze wyglądają w połączeniu z trampkami, dżinsami i trenczem. Noszenie ich w kobiecych sukienkach nie jest zalecane.