Najbardziej romantyczne sukienki maxi, które można nosić nie tylko wiosną

Absolutnym trendem sezonu wiosenno-letniego są sukienki w stylu lat 60. i 70. Latarnie z rękawami, kwiatowe wzory, groszek i styl sukienki na zawijanie, wynaleziony przez Dianę von Furstenberg, są minimalnymi atrybutami niezbędnymi dla każdego miłośnika mody. Noszenie takich sukienek jest łatwe i proste. W końcu stanowią już podstawę obrazu, wystarczy po prostu podnieść na przykład zwykłą odzież wierzchnią i łodzie lub muły. Jednak w przypadku odzieży wierzchniej istnieje warunek: płaszcz powinien zakrywać sukienkę o długości 7/8, a kurtka powinna sięgać tylko do talii. Jeśli sylwetką wybranego stroju jest trapez, to aby uniknąć talii sukienki w biodrach, należy porzucić modele z obniżoną linią paska, a także płaszczem i trenczami o prostym kroju.

Drugie najpopularniejsze to sukienki koszulowe. Trendem są zarówno klasyczne modele z kołnierzem i rękawami, jak i sukienki bez rękawów. Przyjrzyj się dżinsowym sukienkom, jest to świetna alternatywa dla nudnych szyfonowych sukienek na podłodze.

Radzimy również przyjrzeć się stylowi etnicznemu i obciąć grecką boginię. W pierwszym przypadku sukienka stanie się Twoim towarzyszem na wakacjach, aw drugim - podczas uroczystej gali.

Jednak sukienki maxi o prostej sylwetce mają jedną wspólną wadę: nie zaleca się noszenia krótkich dziewcząt, a także właścicieli zbyt wspaniałych postaci. Jeśli masz takie cechy, lepiej wybrać sukienki z naciskiem na talię lub z wysoką talią, a także pamiętaj, aby połączyć maksi z butami na obcasach. I nie przeciążaj obrazu dodatkowymi kurtkami i swetrami. Przypomnijmy: sukienka maxi jest początkowo całkowicie niezależną rzeczą i tylko najmodniejsze akcesoria zmieszczą się w parze takiej sukienki. Dlatego zalecamy kupowanie takich strojów na wiosnę i lato, aby praktycznie nie było problemów z połączeniem z odzieżą wierzchnią.

Nawiasem mówiąc, jeśli pozwala na to wzrost, to niektóre style, na przykład sukienki koszulowe lub sukienki w stylu lat 60., można bezpiecznie nosić z podstawowymi trampkami. Uzupełnij wygląd małym plecakiem i czapką. Uzyskaj bardzo spokojny, stylowy strój na co dzień.