Meg Ryan, Renee Zellweger i 11 innych gwiazd, których plastik zrujnował karierę

Gwiazdy, które nie mogły zatrzymać się na czas i zepsuły swój wygląd plastikiem - w nowym materiale.

Jennifer Grey

Obudziłem się sławny - chodzi tylko o Jennifer Gray. Rola Baby w kultowym melodramacie „Dirty Dancing” przyniosła jej wielką popularność i uwielbienie dla publiczności. Ale w pełni doświadczyła siły popularnej krytyki. Po prostu nie pisali o jej wyglądzie: zarówno jej nos jest duży, a jej klatka piersiowa jest śmieszna, występują problemy z talią i twarzą konia. Jennifer była słabsza niż Barbara Streisand, która zawsze była bardzo sceptyczna wobec wszystkich komentarzy na temat jej nosa i innych części ciała, więc się załamała - w 1987 roku zdecydowała się na operację plastyczną nosa. I to był fatalny błąd. Po operacji po prostu nie została rozpoznana - w jej karierze nie było już ról gwiazd.

Meg Ryan

Kiedyś jedna z ulubionych postaci Hollywood, ładna ślicznotka z całej gamy kultowych komedii romantycznych Meg Ryan od dawna zniknęła z dużych i małych ekranów. Wina była z tego samego plastiku, który zmienił wygląd aktorki tak bardzo, że po prostu nie można było na nią spojrzeć bez żalu. Sama Meg wielokrotnie powtarzała, że ​​nie jest gotowa starzeć się pięknie w kadrze, ale teraz nie ma takiej okazji - po prostu nie jest powołana do grania.

Donatella Versace

Siostra słynnego projektanta mody Gianni Versace rozpoczęła swoje eksperymenty z pojawieniem się po śmierci swojego brata w 1997 roku, kiedy musiała zostać głową jego domu mody. Od tego czasu wiele zrobiła ze sobą. W jej bagażu - mammoplastyka, konturowe plastikowe usta, zastrzyki z botoksu, plastyka nosa i kto wie co jeszcze. Nie wszystkie eksperymenty zakończyły się sukcesem i od bardzo ładnej kobiety zmieniła się w prawdziwego potwora. Sama projektantka mody twierdzi, że nie używa niczego innego niż botoksu i że trzeba tylko wyglądać idealnie, jak wymagają tego prawa mody.

Vera Alentova

Piękno Vera Alentova była jasną gwiazdą w rosyjskim kinie: zdobywczyni Oscara Moskwa nie wierzyła we łzy, Jutro była wojna, Shirley-myrli i wiele wspaniałych dzieł stały się jej znakiem rozpoznawczym. Ale lata miały swoje żniwo i w swoich marzeniach o odzyskaniu młodości Vera postanowiła położyć się pod nożem chirurgów plastycznych. Niestety, wynik operacji nie powiódł się i na podstawie obrazu, do którego jesteśmy przyzwyczajeni i w którym się zakochaliśmy, nie pozostał żaden ślad.

Ludmiła Maksakowa

Oczywiście gwiazda kina radzieckiego nie jest już młoda, ale jej twarz jest żywym przykładem nadużywania operacji plastycznych. Kiedyś rzadkie piękno, rysy twarzy stały się po prostu nie do poznania, a nawet przerażające.

Lara Flynn Boyle

Gwiazda serii „Twin Peaks” była bardzo poszukiwana przez reżyserów, ale na początku 2000 roku nagle zaczęła pojawiać się coraz mniej, a następnie całkowicie zniknęła z radarów kinowych. Było to spowodowane problemami zdrowotnymi i nieudanymi próbami powstrzymania więdnięcia. Chirurdzy plastyczni, zamiast uczynić Laurę młodszą, okradli ją tylko z jej urody. Depresyjne zdjęcie zostało uzupełnione przez przerośnięte z powodu nadmiernego konturowania warg. Aktorka postanowiła naprawić wyjątkowo nieudane wyniki za pomocą operacji odzyskiwania, ale to niewiele pomogło. Ponieważ teraz możemy śmiało powiedzieć, że gwiazda aktorki na horyzoncie filmowym potoczyła się.

Melanie Griffith

Kiedyś Melanie była uważana za jedną z najbardziej spektakularnych aktorek Hollywood, ale lata i nadmierna pasja do alkoholu i nielegalnych substancji odcisnęły piętno na jej wyglądzie. A potem aktorka postanowiła z czasem podjąć nierówną bitwę. Początkowo interwencja kosmetologów i chirurgów była bardzo delikatna i prawie niewidoczna dla innych, ale potem coś poszło nie tak, a gwiazda nie tylko stała się nie do poznania, zaczęła wyglądać przerażająco.

Renee Zellweger

Za Renee Zellweger jest doskonała kariera z imponującą listą ról, a po premierze na dużych ekranach komedii „Dziennik Bridget Jones” stała się prawdziwą faworytką publiczności. Chuda z natury aktorka zyskała 20 kg, a jej wysiłki zostały docenione. Rene nigdy nie była klasyczną pięknością, ale uroczą, uroczą i interesującą - bez wątpienia. Jednak kilka lat temu gwiazda postanowiła dostosować swój wygląd i nieco odmłodzić, ale zamiast tego stała się całkowicie nie do poznania. Fani byli zszokowani, aktorka twierdziła, że ​​była całkowicie szczęśliwa w nowym wyglądzie, agenci zaprzeczali obecności operacji i obwiniali wszystko o wiek, ale wszystko doskonale rozumieli. Od tego czasu kariera aktorki, delikatnie mówiąc, utknęła w martwym punkcie.

Kim Basinger

Kim Basinger, symbol seksu całego pokolenia, bardzo trudno jest zaakceptować fakt, że się starzeje. W walce z wiekiem gwiazda zaczęła uciekać się najpierw do zastrzyków kosmetycznych, a następnie połączonej i cięższej artylerii. Rezultat jest znany i smutny: twarz aktorki zmieniła się i nie ma śladu jej dawnej urody. W ostatnich latach Kim praktycznie nie została usunięta, jedną z ostatnich ról był epizodyczny występ w drugiej części erotycznej serii „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, a byłoby lepiej, gdyby jej nie było - na zdjęciu twarz gwiazdy przypominała zamrożoną maskę.

Janice Dickinson

Wstąpiła do głównej ligi biznesu modowego, stała się pierwszą supermodelką Ameryki, a jej twarz zdobiła 37 okładek magazynu Vogue. Naturalne piękno i przedsiębiorczość Janice pomogły jej osiągnąć naprawdę oszałamiający sukces. Ale pogoń za wieczną młodością odegrała na niej okrutny żart. Jest częstym klientem chirurgów plastycznych i nawet nie myśli o tym, aby to ukryć, i dlaczego, jeśli wynik jest, że tak powiem, oczywisty. Wśród zabiegów, które uciekała się do doskonałej formy, liposukcji, liftingu twarzy i szyi, mammoplastyki, chirurgii plastycznej konturów, niezliczonych zastrzyków botoksu co najmniej dwa, a nawet trzy razy w roku. Ale, niestety, wszystkie te manipulacje nie tylko nie przestały się starzeć, ale beznadziejnie zepsuły jej wygląd, od którego dawnego piękna nie było śladu.

Daryl Hannah

Przeszywające niebieskie oczy, blond włosy, ładny wygląd - Daryl Hannah miała wszystko, aby zagrać księżniczkę i główną bohaterkę Romów. Tak długo, jak chirurgia plastyczna nie wkroczyła w życie aktorki. Zaczynając prostować swój wygląd, gwiazda po prostu nie mogła przestać. A jeśli w „Kill Bill” Daryl nadal jest dość rozpoznawalna, ponieważ właśnie rozpoczęła proces transformacji, teraz wygląda na niechlujną i znacznie starszą niż jej lata, a zatem praktycznie nigdy nie została usunięta.

Mickey Rourke

Czy uważasz, że tylko kobiety nadużywają osiągnięć medycyny estetycznej? Tak nie jest. Żywym tego przykładem jest Mickey Rourke. W latach 80. był niewiarygodnie dobry: seksowny macho, który podbił serca wielu ówczesnych dziewcząt. Nie był fenomenalnie przystojny, ale bardzo dobry i niesamowicie utalentowany. Jednak w pewnym momencie Mickey postanowił wybrać karierę aktorską niż walkę na ringu, gdzie wielokrotnie złamał twarz i złamał nos. Potem musiał po prostu udać się do chirurgów plastycznych, którzy zamienili go w prawdziwego potwora. Nowy wygląd nie nadawał się już do filmowania jako miłośnik bohaterów, ale idealnie pasował do obrazu „Sin City”.

Sylvester Stallone

Aktor, który nigdy nie był szczególnie piękny, stał się zagorzałym fanem chirurgii plastycznej, jeśli chodzi o starzenie się. I w jaki sposób Stallone mógł uniknąć takiego losu, gdyby na jego oczach był przykład ukochanej matki, która nie wyczołgała się z sali operacyjnej i już zmieniła wszystko, co było w niej możliwe. Celebrytka nadal jest usuwana, ale patrzenie bez łez na jego nieruchomą, opuchniętą twarz jest po prostu niemożliwe.