Od odważnej dyskoteki po delikatne nagie figury: 7 miejscowych pomysłów na krótkie paznokcie

Dla tych, którzy zawsze szukają nowych pomysłów na manicure, redaktorzy zebrali modne i interesujące opcje, które będą wyglądać luksusowo na krótkich paznokciach. Zapisz swoje ulubione opcje i nie krępuj się poprosić kreatora, aby był piękny.

Wydruki

Na delikatnych paznokciach w tym sezonie odpowiednie będą zarówno delikatne kwiatowe, jak i odważne zwierzęce nadruki - bez wątpienia będą wyglądać świeżo i interesująco. Najbardziej ryzykowne mogą wykonać projekt na każdym z 10 nagietków, zwolennicy powściągliwości ograniczą się do wzoru tylko na jednym lub dwóch palcach, ale obie opcje są więcej niż odpowiednie tego lata.

Brokat, metalik i błyszczy.

Tak, tak, są one więcej niż istotne. A jeśli brokat i brokat na długich paznokciach mogą wyglądać trochę staromodnie, w duchu lat 90., na krótkich paznokciach możesz bezpiecznie przedstawić niebo w diamentach, niezliczonych gwiazdach bez ryzyka, że ​​wyjdą z miejsca lub będą bez smaku.

Połączenie odcieni i faktur

Nie bój się eksperymentować z kolorem i teksturami, najważniejsze jest przestrzeganie zasady „nie więcej niż dwóch trendów w jednym manicure”. Wybierając odcienie lakierów, bądź odważniejszy - nawet kontrastujące kolory będą dobrze wyglądać obok siebie, ale lepiej, jeśli w jednym projekcie jest albo zakres zimny lub ciepły, połączenie obu nie zawsze się udaje, chociaż zawsze są wyjątki od dowolnej reguły.

Grafika

W tym roku minimalizm jest modny, ale na odważnych paznokciach odważniejsze, a nawet szerokie detale graficzne będą świetnie wyglądać. Wzory geometryczne, kwadraty, koła, trójkąty, poziome, pionowe, ukośne i przecinające się paski - takie projekty nie pozostaną niezauważone i mogą wizualnie dopasować kształt płytki paznokcia i jej długość.

Dyskoteka i pop-art

Nie zalecamy robienia projektów w stylu Andy'ego Warhola na długich paznokciach - bardzo często wyglądają nieco wulgarnie, ale na krótkich można w pełni wykorzystać, ponieważ istnieje wiele źródeł inspiracji i tylko Twoja wyobraźnia może stać się jedynym ogranicznikiem.

Duochrome

Tylko dwa kolory z wyraźną lub rozmytą obwódką to jeden z głównych trendów mody w tym roku, ale ile opcji wcielenia wydaje się kryć za tym pozornie prostym pomysłem.

Nago

Nagie i powściągliwe mleczne odcienie na krótkich paznokciach brzmią zupełnie inaczej niż na długich paznokciach. Ten rodzaj manicure jest idealny dla tych, którzy nie chcą zwracać uwagi na manicure, a jednocześnie dbają o piękno swoich dłoni. Nie zapominaj jednak, że powściągliwość jest teraz modna, ponieważ powłoka, najbardziej delikatna w odcieniu, która jest nakładana na krótkie owalne paznokcie, będzie wspaniałą, a jednocześnie ostro modną opcją do relaksu.