Aby zastąpić chudego: najbardziej aktualne modele jeansów nowego sezonu

Rozkloszowane jeansy

Już kilkakrotnie pisaliśmy, że lata 70. od dawna są zakorzenione w trendach. A to oznacza, że ​​rozkloszowane dżinsy nadal są niezbędnym atrybutem stylowej garderoby kobiety. Tym, którzy nadal mają wątpliwości, podajemy kilka argumentów na korzyść takiego stylu.

Po pierwsze, pochodnia wizualnie wydłuża nogi. Wynika to z lekkiego rozszerzania się nóg, a jeśli jeansy są cięte tak, że kielich pochodzi z kolana, nogi wydają się jeszcze szczuplejsze, a tyłek jest okrągły.

Po drugie, pochodnia łatwo maskuje niewłaściwe zgięcie nóg. Geometryczny kształt wizualnie wyrównuje nogi, ukrywając ich krzywiznę.

Dżinsy chłopięce i dżinsy dziewczęce

Najpierw porozmawiajmy o różnicach w tych modelach. Chłopaki są dopasowani tak, jakbyś właśnie wziął ich od przyjaciela lub męża. Takie dżinsy zwykle mają niski lub średni krój, nie powinny pasować do bioder i są wystarczająco wolne w nogawkach. Dżinsy dziewczęce mają wysoki stan i bardziej ciasną nogawkę. Nie myl ich jednak ze stylem mamy! Dżinsy-mama wizualnie dodają objętości sylwetce, ale dziewczęce jeansy rozciągają sylwetkę, podkreślają zgięcie bioder i są tylko lekko luźne w okolicy goleni.

Proste jeansy

Nadwymiarowa moda sprawiła, że ​​obcisłe sylwetki chwilowo zniknęły. Ten trend wpłynął również na jeansy. Proste dżinsy zawsze były uważane za klasykę. Pamiętaj o popularnych modelach Levi's 501 i 502. Takie jeansy powinny idealnie przylegać do bioder i równomiernie opadać na nogę. Ważne jest monitorowanie rozmiaru, aby dżinsy nie gromadziły się w okolicy pachwiny i nie były dla ciebie zbyt długie. Niestety, w tym sezonie tylko dżinsy chłopięce mogą podwinąć nogawki spodni, podczas gdy inni najlepiej wybrać natychmiast skrócone. Długość 7/8 wciąż jest popularna.

Oprócz prostych jeansów trendem jest również jeansy super-free. Ale tylko bardzo szczupłe kobiety mogą sobie pozwolić na takie modele. Reszta luźnych jeansów zamieni się w pączki.