Perłowy rub, gradient i 5 innych aktualnych trendów w manicure ślubnym

Ale co kryje się za tym pięknym zwrotem? Redakcja postanowiła dowiedzieć się, który manicure ślubny w tym roku będzie szczególnie istotny i otrzymała te informacje z pierwszej ręki.

Moda ślubnego manicure ciągle się zmienia. Nadążanie za nią nie jest, szczerze mówiąc, łatwym zadaniem, ponieważ, moim zdaniem, najważniejsze jest, aby kierować się twoim gustem i rzetelnością obrazu. Manicure nie powinien być poza obrazem.

Pearl Rub

Moim zdaniem najciekawszym rozwiązaniem dzisiejszego manicure ślubnego jest pocieranie perłą. Dzięki niewielkim cząsteczkom zawartym w tej powłoce płytka paznokcia dosłownie błyszczy. Tarcie nie obciąża projektu, ale jednocześnie tworzy niezwykle piękne pasemka.

Gradient

Gradient wygląda bardzo harmonijnie w manicure ślubnym (efekt ombre). Lepiej jest wykonywać go w odcieniach nude.

Geometria

Jeśli chcesz wybrać zdobienia paznokci do manicure ślubnego, radzę spojrzeć na prostą geometrię w postaci pasków i rombów. Pamiętajcie o minimalizmie, który w tym sezonie jest szczególnie istotny.

Kolor nago-biały

Ogólnie najpopularniejszą w tym roku pozostaje półprzezroczysta monofoniczna powłoka nagich odcieni. Również biały manicure jest idealny do klasycznej sukni ślubnej. Ta opcja z jednej strony jest prosta, ale bardzo elegancka.