Dlaczego on milczy?

Nie jest tajemnicą, że wielu mężczyzn nie wie jak i nie lubi dużo mówić. Czasami cisza ta jest odbierana przez kobietę jako niechęć do komunikowania się, posępność, obojętność. Robi wszystko, co w jej mocy, aby pobudzić ciszę i ucieka się do najróżniejszych metod wpływania popularnych w kobiecym środowisku: łez, konfliktów, kokieterii, kłamstw, pochlebstw, a wszystko to, by wydostać go ze stanu ciszy. W każdym razie cisza mężczyzny dotyka kobiety i ekscytuje.

Dlaczego cichy mężczyzna przeszkadza kobiecie?

  • Wydaje jej się, że coś knuje
  • On coś ukrywa
  • Ochłodził ją
  • Nie chce udostępniać sekretu
  • Jest obojętny, nie kocha jej
  • On jest na nią zły
  • Coś go niepokoi

Kobieta częściowo osądza sama, ponieważ to ona milczy w takich sytuacjach. Ucieka, obrażona, zła i zaniepokojona. Aby rozładować napięcie emocjonalne, musi porozmawiać. Trzeba tylko zacząć, a problem zacznie ustępować, w tym samym czasie odbywa się narada i droga do rozwiązania.

U mężczyzn sytuacja jest inna. Problem wymaga cichej refleksji. Jeśli w życiu mężczyzny pojawia się jakieś pytanie, woli najpierw go dokładnie przestudiować, przeanalizować, a następnie wyrazić swoją opinię.

Jednak nie wszyscy ludzie milczą. Niektóre z nich w niczym nie ustępują kobietom, które coś mówią bez końca. Rozmowni ludzie są czasami próżni i pusti. Mówią, zamiast brać sytuację w swoje ręce i uszczęśliwiać kobietę bez zbędnych ceregieli.

Prawdziwy mężczyzna jest często lakoniczny

Kobiety czasami marzą o cichych mężczyznach, którzy wiedzą, jak wziąć na siebie odpowiedzialność i podejmować decyzje bez odwagi i długich rozmów. Wszystko dlatego, że tacy ludzie są zawsze odpowiedzialni za swoje słowa.

Mniej słów, więcej akcji. Cisza jest złotem. W tych przysłów - cała popularna wiedza na temat prawdziwej wartości ciszy.

Czasami bardzo trudno jest milczeć, szczególnie jeśli jesteś obrażony lub dzieje się coś niezwykłego. Umiejętność powstrzymywania pośpiesznych emocji, wytrzymałości, spokoju jest oznaką silnego męskiego charakteru. Umiejętność nie rzucania słów na wiatr jest tak samo ceniona, jak umiejętność odpowiadania za to, co zostało powiedziane. Zamiast obrażać ich milczących mężczyzn, kobiety powinny być dumne ze swojej powściągliwości i stabilności emocjonalnej, której czasami brakuje kobietom porywczym i emocjonalnym.

Cisza mówi wymowniej niż kobietom słowa o męskiej miłości, jeśli udowodni to czynami.

Wielu mężczyzn łatwo wyznaje swoją miłość i daje wiele obietnic, które zostają zapomniane następnego dnia. Wartość ich słów jest bardzo niska.

Bardzo często w kontrowersyjnych sytuacjach kobieta nie pozwala mężczyźnie zrozumieć tego, co powiedziała. Pędzi do wniosków, trzyma się go i nieustannie go krytykuje. I wreszcie doprowadza argument do tego stopnia, że ​​nie ma już ochoty rozumieć sytuacji, podejmować środków i poprawiać jej. „Wolałaby milczeć!” - myśli. Czasami w jego głowie, nawet na głos, wybucha rażące: „Zmęczony!” I zamyka się na poważnie i na długo. W takim przypadku próby rozmowy z nim mogą zakończyć się nawet całkowitą przerwą.

Ponadto w świecie pełnym stresujących sytuacji mężczyzna czasami jest tak zmęczony, że po prostu nie ma siły rozmawiać. Bądź tego świadomy. Po prostu odpocznij, otaczając go swoją czułością, uwagą, troską. Odchodząc od pracowitego dnia, przywracając równowagę i siłę, z pewnością porozmawia z tobą o tym, co mu się przydarzyło, o czym myśli, o czym marzy i czego chce.

Nie lękajcie się milczenia waszego człowieka i nie zapominajcie, że najwyższym poziomem biegłości językowej dla bratnich dusz jest cisza, która nikomu nie przeszkadza, ale bez słów niesie dla nas najważniejsze i niezbędne informacje.