10 jasnych nowości kosmetycznych z maja, których nie można przegapić

Paleta cieni do powiek Eye-Conic Multi-Finish Steel (etto) Marc Jacobs Beauty

W tym sezonie minimalizm jest bardziej istotny niż kiedykolwiek, ponieważ w makijażu lepiej jest kłaść tylko jeden nacisk. A tego lata w kolekcji produktów do oczu nie dominują odcienie neonowe, lecz powściągliwe, neutralne, a jednocześnie głęboko i jednocześnie delikatnie lśniące. To te odcienie są zebrane w ograniczonej palecie cieni od Marc Jacobs Beauty. Kolekcja kwiatów jest bardzo zrównoważona, łączy w sobie kilka tekstur, dzięki czemu możesz stworzyć urzekający obraz.

Mascara Sexy Ultimate Lashes, Romanovamakeup

Nowy tusz do rzęs rosyjskiej marki Romanovamakeup to produkt uniwersalny i niezwykle wygodny w użyciu. Jego pędzel w kształcie to kule, których rozmiar zmniejsza się od podstawy do krawędzi, na każdej z nich znajdują się szczeciny o różnych długościach, które wychwytują każde rzęskę i doskonale plami każdą z nich, w tym te znajdujące się w kącikach oczu, bez tworzenia efekt nóg pająka.

Kompleksowa pielęgnacja skóry Premium Hydra B5, AHC

Nowy kompleks kosmetyczny koreańskiej marki AHC został specjalnie zaprojektowany w celu przywrócenia suchej, nadwrażliwej skórze. Zawiera 4 produkty pielęgnacyjne K-Beauty, z których każdy jest wzbogacony o silną witaminę B5 i kwas hialuronowy. Pierwsza to zmiękczająca pianka, która delikatnie i delikatnie oczyszcza skórę, zawiera aloes, ponieważ produkt ma również działanie uspokajające. Drugi to tonik, którego głównym celem jest zachowanie wilgoci wewnątrz skóry i przygotowanie jej do nałożenia kremu. Trzeci to nawilżający krem ​​do twarzy, czwarty to maska ​​na noc, która zawiera pantenol i naturalny polisacharyd z kaktusa, który nawilża i odżywia suchą skórę, przywracając jej zdrowy wygląd.