Trump, Zelenskaya i inne najbardziej spektakularne i urocze żony światowych przywódców

W wyborach prezydenckich na Ukrainie wygrał niedawno Vladimir Zelensky, którego żona ma rzadkie piękno i styl. Niewiele wiadomo o samej Elenie Zelenskiej. Ma tylko 41 lat, więc zostanie jedną z najmłodszych pierwszych dam.

Z wykształcenia jest architektem, ale z zawodu nie pracowała, poświęcając całe życie budowaniu domu i pomagając mężowi w rozwijaniu kariery i projektów biznesowych, sama wolała pozostać w cieniu. Teraz oczywiście wszystko się zmieni. Elena nie zdecydowała jeszcze, co zrobi jako pierwsza dama, ale wciąż ma na to czas. Jednak zdobyła już miłość swoich rodaków dzięki szczerości i nienagannemu stylowi, w którym nie ustępuje Melanii Trump.

I na cześć faktu, że już wkrótce taka młoda, inteligentna i piękna kobieta zostanie pierwszą damą Ukrainy, redaktorzy postanowili przypomnieć sobie inne żony głów państw, które zdobyły już miłość milionów ludzi i których Elena Zelenskaya wkrótce dołączy do firmy.

Melania Trump, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych

Żona Donalda Trumpa jest uważana za jedną z najbardziej stylowych pierwszych dam nie tylko w historii Ameryki, ale także na całym świecie. Była modelka, która ma 49 lat, ma naprawdę luksusową figurę, a jej skośne niebieskie oczy, wysokie kości policzkowe i wrodzona wdzięk przyciągają nie tylko obiektyw aparatu. Melania starannie dba o siebie, używa wielu produktów do makijażu, prowadzi zdrowy tryb życia, ale sprzeciwia się Botoxowi, mówiąc, że chce się pięknie starzeć i muszę powiedzieć, że nie jest przebiegła. Ma zmarszczki na twarzy, które absolutnie jej nie psują.

Brigitte Macron, pierwsza dama Francji

Elegancka, zawsze uśmiechnięta i jednocześnie lakoniczna, wydawała się być stworzona specjalnie do roli pierwszej damy. Madame Macron jest oczywiście inteligentna i niezwykle charyzmatyczna. Ale największym podziwem jest sposób, w jaki wygląda przez 66 lat. I wygląda, bądźmy szczerzy, po prostu doskonali. Za to muszę podziękować młodemu mężowi i, oczywiście, kosmetologom, których kocha i którzy wydają znaczne pieniądze. Botox, zastrzyki wypełniacza, czyste manipulacje ustami - wszystko to jest w jej arsenale, ale ucieka się do nich w bardzo umiarkowanych ilościach.

Juliana Avavda, pierwsza dama Argentyny

Juliana Avada jest bardzo inteligentną kobietą, która ma za sobą własny biznes. Tak, i rzadkie piękno, które w domu i poza nim jest często nazywane latynoamerykańską Jacqueline Kennedy. I jest to zasłużone, ponieważ jest jedną z najbardziej eleganckich kobiet na świecie: pasuje do spodni, surowych sukienek i najczęstszych dżinsów z koszulkami, w których poznała ludzi podczas prezydenckiej firmy męża.

Mehriban Aliyeva, Pierwsza Dama Azerbejdżanu

Pierwsza dama z Azerbejdżanu ma już 54 lata, ale wygląda na znacznie młodszą. To znaczna zasługa jej kosmetologów. Mehriban Aliyeva nie zaniedbuje usług chirurgów plastycznych, za które była wielokrotnie krytykowana w mediach, ale nie ukrywa swojego bardzo niejednoznacznego sekretu urody, dzięki czemu jej postać pozostaje wyrzeźbiona jak dziewczyna: rano pije filiżankę kakao, a następnie do dwóch dnia je co chce, ale po godzinie X nie pozwala sobie na nic poza wodą.

Angelica Rivera, Pierwsza Dama Meksyku

Żona prezydenta Meksyku była znana w kraju i za granicą, a przed „objęciem urzędu”. W młodości była odnoszącą sukcesy modelką, a następnie stała się gwiazdą telenoweli, z których jedną jest kultowy melodramat „Just Maria”. Najpierw jednak została żoną gubernatora, a następnie prezydenta Meksyku i została zmuszona do odejścia z tej pracy. Ale publiczność wciąż pojawia się często, a jej piękno nie zanika z biegiem lat. Główną tajemnicą jego nieodpartości jest osobne jedzenie, długie spacery po plaży i ... pasja do kickboxingu.