Płacz duszy

Mężczyźni! Nasi kochani mężczyźni! Nasi żywiciele rodziny, żywiciele rodziny i obrońcy! Nasze niezawodne podpory i kołdry! Jesteś najlepszą połową (a może trzecią?) Ludzkości, Bóg stworzył cię przede wszystkim, podobne do ludzi goryle-mężczyźni jako pierwsze wzięły w krzywe łapy coś podobnego, a nie narzędzie pracy. Ten świat został stworzony dla ciebie, jego uroki i rozrywki, korzyści cywilizacji zostały dla ciebie wymyślone, Ziemia obraca się dla ciebie.

Co z kobietami? Jakie to są stworzenia? Tylko kość z twojej kości, kość tak często przebijająca się przez gardło.

O nie Nie wszystko jest takie złe! Kochasz kobiety, jesteś przekonany, że piękne kobiety zostały stworzone, aby rozkoszować się twoimi oczami i zachować dumę. Zwykłe kobiety - aby zapewnić ci odpowiedni komfort i brzydkość - po prostu nie są stworzone. Nie istnieją, są poniżej progu twojej uwagi.

Moi drodzy, samolubni mężczyźni! Jak cię nienawidzę! To uczucie dojrzewało w mojej głowie przez długi czas, ale dojrzewało. W końcu jestem nie mniej obdarzony inteligencją. Często śmiejesz się, że żebro, z którego Bóg stworzył kobietę, jest jedyną kością bez mózgu. Zgadzam się Ale kobieta została w pełni uwolniona od daru Boga - nieśmiertelnej duszy. Z biegiem lat kobieta staje się mądra, ponieważ dusza jest rezerwuarem mądrości. Kobiece serce wciąż nie podlega twemu umysłowi, a to jest dla ciebie tak denerwujące!

Wy, ludzie, nasza ochrona i wsparcie w tym okrutnym świecie, podczas ewolucji nie zdobyliście zgromadzonej mądrości pokoleń. Zdenerwowałeś się dla przyjemności i męskiej zabawy. W dobie postępu technologicznego przeniosłeś się z koni wykonanych z krwi i kości do bezdusznych żelaznych chat, a ponieważ teren tego pojazdu jest bardzo przesadzony, jako pomoc używasz słabych barków kobiet.

Żywiciele rodzin, uważacie, że poniżej męskości pracuje się nad nisko prestiżową pracą, nie chcecie obciążać się podwójnym ciężarem, ponieważ potrzebujecie czasu, aby kontemplować niedoskonałości tego świata. A kobieta jest kolejnym niedoskonałym stworzeniem. Och, nie, wcale nie jesteś przeciwny zarabianiu przez kobietę dobrych pieniędzy, ale zarzucasz jej to, zjadając przysmaki przygotowane dla Twojego Splendoru na oba policzki. Usiądziesz przed swoim ukochanym osiągnięciem współczesnego świata i będziesz się martwić straconym golem przeciwko Spartakowi, a kiedy spotkasz swoją ukochaną kobietę ze zwrotem: Znowu się spóźniasz! Powiedz sakramentalny: chcę jeść! Dla ciebie nie jest godne rozgrzać obiadu, nawet jeśli jest on na kuchence, przyprawiając go z dobrą intencją, aby nie jeść we wspaniałej izolacji, ale czekać na ukochaną połowę. Gotując lub sprzątając dom własnymi rękami, osiągasz rangę wyczynu, na który składa się zamówienie, i co najmniej trzytygodniowe wakacje. Dla kobiety to tylko codzienna praca.

Jakże was nienawidzę, ludzie, za to, że wychodziliście ze średniowiecza i pamiętaliście, by stamtąd wykorzystać swoje nawyki! W epoce kamienia łupanego mężczyzna, który ciągnął zabitą przez niego bestię na polowanie, kosztem bezpieczeństwa własnego życia, bestia, miał prawo spotkać gettera z ceremonialnymi bębnami, ponieważ ofiara oznaczała kolejny dzień życia dla całego plemienia. A kobieta, której udało się oczyścić jaskinię przed przybyciem, ostrożnie położyła żywiciela rodziny na łóżku z grubego zwierzęcego futra, które zostało zabite przez tego samego mężczyznę tydzień temu.

Czasy się zmieniły, a kobieta, która spędziła cały dzień w tej samej walce o przetrwanie, pędzi do domu. Mięso kupiono w najbliższym supermarkecie, ubrania i koc. A co ona widzi, bezsilnie opierając się o ościeżnicę w korytarzu? Oczywiście, jego człowiek, leżąc na łóżku z takim wyglądem, jakby w sześciometrowej kuchni kochanka czeka na mamuta, który sam przez niego wydobywa!

Nienawidzę cię, bo jestem złą matką, a ty jesteś wspaniałym ojcem, nawet jeśli zapomniałeś, kiedy twoje dziecko ma urodziny.

Nienawidzę cię, ponieważ uważasz się za profesora pedagogiki i nieustannie boisz się mnie i mojego dziecka, ponieważ nie mamy dyplomu w szkole życia.

Nienawidzę cię, ponieważ możesz zatrzasnąć drzwi w dowolnym momencie, nie wchodząc w szczegóły, gdzie i dlaczego pójdziesz, ale jeśli pozwolę sobie na taką sztuczkę, mogę być pewien, że po moim przybyciu zamki w domu zostaną zmienione.

Nienawidzę cię za to, że uczyniłaś zakładnika moim dobrym zachowaniem wobec naszego dziecka.

Nienawidzę cię za ciągłe słyszenie: kochanie, rozwiążę wszystkie twoje problemy! A po chwili: jestem zajęty, nie mam czasu, ale to są twoje problemy!

Nienawidzę cię, ponieważ moje rzeczy są wspólną nabytą wspólną farmą, twoje są nienaruszalną własnością prywatną.

Nienawidzę cię za to, że uważasz, że masz prawo kontrolować moich przyjaciół i dziewczyny, bezwzględnie odcinając się od tych, którzy nie podobali ci się w komunikowaniu się ze mną.

Nienawidzę cię za to, że chcesz mnie widzieć słabym, ale ciągle sprawdzasz, czy przeżyjesz. Wściekasz się na moją bezradność. Moja siła i wytrzymałość doprowadza cię do wściekłości. Nienawidzę cię, ponieważ uważając się za silniejszego, ciągle mnie poniżasz. Ataki na słabych są oznaką tchórzostwa.

Nienawidzę cię, ponieważ gdy pożądanie cię zwycięża, przestajesz być człowiekiem. W tym czasie wasze fizyczne pragnienia są ważniejsze niż Wszechświat.

Nienawidzę cię, ponieważ miłość w twoich rękach stała się narzędziem szantażu.

Nie sprawię, że uwierzysz, że jeśli odejdę, będę złą kobietą o okropnym charakterze, która nie zrozumie, jakie szczęście straciła.

Nienawidzę cię, bo jeśli odejdziesz, staniesz się niezrozumiałym geniuszem, który uwolnił się od kajdan filistyńskiego życia.

Nienawidzę ...

Z tego samego średniowiecza przyniosłeś wyraźne przekonanie: kobieta bez mężczyzny nie jest mężczyzną. A te podludzkie gniewy najbardziej wy, ludzie. Feminizm jest dla ciebie przekleństwem. Czy feminizm przesadza? Ale czy tylko przesada może w końcu wyznaczyć rozsądną linię na granicy relacji międzyludzkich?

Każdy mężczyzna, który przeczyta ten list, powie: Ta ekscentryczna kobieta jest okropna jak grzech śmiertelny! Nie miała mężczyzny! I nie! Tak i nigdy nie będzie! Jest zła tylko dlatego, że mało uwagi poświęcono jej.

Mylisz się, drodzy ludzie! Pisząc te wiersze, jestem bardzo dobroduszny i nigdy nie doświadczyłem braku udawaczy miłości. Najbardziej godni pod każdym względem mężczyźni szukali mojej firmy. Może to mnie zepsuło? Na każdej nowej twarzy szukałem tego, co dla mnie najważniejsze na świecie - prawa do równości, prawa do wzajemności. Ale zawsze okazywało się, że powinienem, a ty raczysz ...