Najmodniejsze czapki, których nie możesz obejść bez tej wiosny

W nowym sezonie wiosenno-letnim zbieramy kilka modeli od jesieni. Tak więc u nas są berety i czapki dziennikarza. Co więcej, drugi można teraz znaleźć we wszystkich sklepach i we wszystkich kolorach. I w klatce, w klasycznej czerni, skórze i pastelowym różu. Jednak absolutnym hitem jest czarna czapka ze skórzanym daszkiem i akcesoriami przypominającymi czapki morskie. Jeśli chodzi o berety, to nie ma nic nowego. Możesz nosić ten sam, który kupiliśmy jesienią.

Wśród nowych produktów, które już jednak rozpraszają się jak ciepłe bułeczki - turbany i opaski na głowę. Satyna, dzianina, żakard lub bawełna. Wybór zależy od temperatury zewnętrznej i twoich preferencji. Po prostu chcesz dodać stylowe detale do obrazu - wybierz jasny graficzny bandaż, a jeśli bardziej interesujesz się funkcjonalnością i utrzymaniem ciepła w uszach, odpowiedni jest model z angory lub dużego dzianiny turban.

Kolejnym trendem na wybiegu, który tego lata jest po prostu koniecznością przy komponowaniu garderoby, szczególnie na wakacje, są słomkowe kapelusze z dużym rondem. Czy boisz się, że wiatr z łatwością zerwie to z twojej głowy? Nie martw się Mała podstawa musi po prostu wystarczająco mocno trzymać koronę. Ale za pomocą takiego kapelusza łatwo będzie ukryć się przed słońcem i nosem, policzkami, a nawet ramionami. Ten model jest po prostu niezbędny do stworzenia artystycznego obrazu rejsu.