Tapeta przedpokoju

Hol wejściowy to miejsce, które spotyka wszystkich gości i stwarza pierwsze wrażenie domu. Nastrój, w jakim ty i twoi goście pójdziecie do następnego pokoju, zależy od niej. Wnętrze korytarza to meble, światło i tapeta. Dzisiaj mówi się, jak wybrać tapetę na korytarz.

Jak wybrać tapetę na korytarz

Hol wejściowy nie jest najczystszym miejscem w mieszkaniu, ponieważ wchodzą do niego w butach ulicznych, zdejmują go, strząsają parasole po deszczu i śniegu. Jeśli masz zwierzaka lub małe dziecko, najprawdopodobniej na ścianach przy drzwiach są plamy brudu.

Kolor tapety przedpokoju

Kolor tapety należy połączyć z meblami, które zostaną umieszczone w korytarzu. Najlepsza opcja - tapety w różnych odcieniach szarości, brązu, zieleni, czerwieni, niebieskiego.

Kolor mebli na korytarzu jest kwestią stylu. Lepiej jest, aby meble kontrastowały z tapetą.

Tapeta może być ze zdjęciem. W takim przypadku lepiej jest, aby był to ciemny wzór na jasnym tle.

Tapeta w małym korytarzu

Hol wejściowy w mieszkaniach jest często mały. Tutaj powinieneś wybrać tapetę, aby nie zmniejszały pokoju, ale jeśli to możliwe, powiększ go.

Powiedzieliśmy już, że jasne tapety są źle dostosowane do korytarza z powodu ich nadmiernego zabrudzenia, więc opcja z białym kolorem nie będzie działać. Aby wizualnie powiększyć korytarz, możesz użyć tapety ze zdjęciem.

Jeśli sufit jest zbyt niski, możesz zastosować tapetę z pionowymi paskami lub wzorem. Jeśli pomieszczenie jest zbyt małe, tapeta powinna mieć poziomy wzór.