25 pomysłów na ogród

Latem spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu, szczególnie w ogrodzie w naszym ogrodzie lub na wsi. Dlatego z pewnością chcemy, aby to miejsce stało się wygodne i przytulne na pobyt. Jak to zrobić? oferuje 25 pomysłów na projektowanie ogrodu.

Głównym elementem pięknego ogrodu są oczywiście kwiaty. Im więcej kwiatów w ogrodzie, tym bardziej podziwiane recenzje usłyszysz. Możesz sadzić kwiaty w kwietniku, zrobić altanę i ozdobić ją tkackimi kwiatami, zrobić łuk kwiatowy.

Możesz ozdobić ogród kwiatami posadzonymi w doniczkach. Ustaw je wzdłuż szlaków turystycznych, w pobliżu alpejskiego wzgórza lub nawet na drzewie (w doniczce z cache).

Sztuczne małe stawy wyglądają bardzo ładnie w ogrodzie . Mogą być regularne kwadratowe, okrągłe, owalne lub bardziej naturalne, nierówne. Staw można pokryć dużymi kamieniami, a rośliny wodne można sadzić w środku.

W projektowaniu ogrodu modne są teraz rustykalne motywy - niski drewniany płot i furtka, drewniane krzesła lub ławki. Same te elementy wyglądają bardzo prosto, a nawet nudno, ale w pięknie zaprojektowanym ogrodzie podkreślą jego oryginalność.