3 wiosenne style pop-art, które można łatwo odtworzyć we własnym zakresie

Diva w stylu ulicznym

Mamy nadzieję, że wiosna nadejdzie naprawdę - i przygotowujemy się do noszenia lekkich kurtek dżinsowych. Wybieramy jednak nie tylko klasyczne kolory indygo, ale także modele z jasnym nadrukiem w stylu pop-art z tyłu. Najistotniejsze przedmioty znajdziesz w kolekcji rosyjskich projektantów Darii y Marii, która tak naprawdę wymyśliła ten trend, jeszcze zanim cały świat zachorował. Uzupełniamy obraz plisowaną spódnicą w jasnych kolorach i spokojnym swetrem, na przykład odcieniami szarości lub mleka. Jeśli chodzi o buty, nie zalecamy noszenia trampek z taką spódnicą, ale wąskie noski lub buty będą odpowiednie.

W stylu Studio 54

Sukienka stworzona we współpracy z Andym Warholem z pewnością stanie się ozdobą Twojej garderoby na wiosnę i lato. Jeśli jednak w lecie można go nosić po prostu z białymi trampkami lub sandałami, to na wiosnę jasną i całkowicie niezależną sukienkę, linię należy uzupełnić wyłącznie ciemnymi i gładkimi ubraniami. Dlatego wybraliśmy czarny trencz i botki. Ale torba została wybrana, aby pasowała do dwóch głównych kolorów sukienki. Jeśli nie jesteś gotowy, aby zwrócić na siebie uwagę, noś takie rzeczy z prostymi akcesoriami, bez zbędnych akcesoriów i nadruków. Grube czarne rajstopy lub skórzane legginsy są dozwolone. Poczuj się jak regularny w słynnym New York Studio 54!

Swobodny z jasnym akcentem

Jeśli nasze poprzednie zdjęcia nadal nie są odpowiednie dla wszystkich, każdy może docenić ten strój. Po pierwsze, takie nadruki na akcesoriach działają nawet lepiej niż na ubraniach, a po drugie, mały jasny szczegół tworzy wyróżnienie na każdym zdjęciu. Formuła idealnego wyglądu w tym przypadku jest prosta: zabierasz swoje ulubione podstawowe rzeczy - dżins, płaszcz, szlafrok, koszulę i wygodne buty - i po prostu dodajesz uroku modnej torebce w najbardziej chwytliwym kolorze. Jak mówią, styl tkwi w szczegółach.