Od gorsetów i minispódniczek po romantyczne sukienki na podłodze: jak styl Liv Tyler zmienił się od lat 90. do współczesności

1997 rok

Wizerunek gotyckiej księżniczki zapoznał Tylera na czerwonym dywanie. Gorsetowym sukienkom z „kwadratowym” dekoltem, jasnymi kombinacjami i swetrami na podłodze towarzyszyły głębokie ciemne kolory - czarny, bogaty niebieski i bordowy.

1998 - 1999

Prawdziwą pasją Liv od lat dziewięćdziesiątych były i pozostają garnitury spodni. Wybór aktorki jest zawsze lakoniczny: proste spodnie, wydłużone, lekko dopasowane blezery i podstawowe kolory. Czarny znów staje się ulubionym, ale często monochromatycznemu towarzyszy klasyczny „biurowy” pasek.

2000 - 2002

Niskie dżinsy i rozkloszowane spodnie, dzianinowe topy i spiczaste buty - początek zerowych trendów Liv aktywnie wykorzystywana w codziennym stylu. Dwa spodnie w duchu dekonstruktywizmu pozostały niezmienione przez wiele wydarzeń towarzyskich - z asymetrycznym krojem, teksturowanymi tkaninami i niestandardowym wystrojem.

2004 - 2006

Liv Tyler preferuje czarny kolor, a każdy monochromatyczny obraz czerwonego dywanu jest wyjątkowy na swój sposób. Modna sztuczka aktorki to połączenie szerokiej gamy tekstur i czasem niezwykłych kolorów. Uderzającym przykładem jest pojawienie się Tylera na jednej z uroczystych kolacji w Nowym Jorku w 2004 roku. Formuła grania kontrastów jest jednocześnie skomplikowana i prosta: satynowa spódnica maxi w miętowym kolorze oraz aksamitna kurtka w odcieniu bordowym.

2007 - 2008

Jedwab, draperie i „czyste” kolory sukienek wieczorowych przeplatają się z czarnymi i szarymi kolorami. Jedno pozostaje niezmienne - zawsze z uśmiechem i na najwyższych obcasach!

2009 - 2010

Tyler ponownie cytuje gotyk w swojej garderobie, uzupełniając go o masywne skórzane buty na obcasie, monochromatyczne sukienki na podłodze i półprzezroczyste tkaniny. Całkowity czarny stał się prawdziwą wizytówką aktorki.

2011 -

W tym okresie Liv Tyler zmienia się w prawdziwą rockową divę, znajdując środek pomiędzy buntowniczym nastrojem a elegancją. Skórzane kurtki znalazły swoje miejsce w mini-sukienkach, t-shirtach z chwytliwymi nadrukami z klasycznymi blezerami, a „agresywne” akcesoria z metalowymi kolcami uzupełniały codzienną garderobę.

2013 - 2016

Aktorka kładzie nacisk na grafiki - kwiatową, abstrakcyjną, geometryczną. Przez lata w życiu Liv Tyler miały miejsce dwa szczęśliwe wydarzenia - w 2015 r. Urodziła syna, Sailora, aw 2016 r. Jej córkę Lulu. W czasie ciąży gwiazda odważnie zakłada solidne kolorowe sukienki maxi z przylegającą sylwetką, nie ukrywając zaokrąglonego brzucha.

2017 - 2018

I znowu, całkowita czerń: Liv rozcieńcza monochromatyczne obrazy oparte na lekkich tkaninach o „ciężkich” teksturach. Aktorka odważnie łączy suknie wieczorowe z kurtkami motocyklowymi, wybiera akcesoria z masywnymi metalowymi okuciami, rymowane gęste tkaniny kostiumowe z delikatną satyną i aksamitem.

2019 rok

Narodziny trójki dzieci nie wpłynęły na sylwetkę gwiazdy, a lata nie wydawały się odczuć. Tak jak poprzednio, złożone kształty, draperie, abstrakcyjne grafiki i ubrania dla postaci pozostają bohaterami historii stylu Tylera.

W zeszłym tygodniu odkryliśmy sekrety wiecznej młodości Holly Berry. Kontynuujemy nasze modne dochodzenie i opracowujemy szczegółowy przewodnik po stylu ikon lat dziewięćdziesiątych!