10 najmodniejszych płaskich butów

Muli

Klapki to absolutny trend sezonu, poza tym idealnie nadają się do noszenia na co dzień. Muły w ciemnych, stonowanych kolorach to niecodzienna opcja dla biura. Nudny strój będzie mógł rozcieńczyć drukowane muły. Modele płaskie najlepiej łączyć z szerokimi spodniami lub kulkami, sukienkami i spódnicami o długości midi i maxi, najlepiej o swobodnym kroju.

Miłośnicy eksperymentów mogą spróbować połączyć muły z rajstopami lub skarpetami: odpowiednie są rajstopy w siatce lub z lureksem, a także skarpetki bawełniane. Ta odważna odmiana najlepiej jest nosić z przyciętymi szerokimi spodniami.

Sandały

Jeśli nie lubisz mułów, sandały mogą je zastąpić. Ale nie grecki czy wietnamski, ale suwaki, które były popularne od kilku sezonów. Sandały nie będą odpowiednie w biurze, ale są idealne do chodzenia. Istnieje wiele wzorów w zamszu i tkaninie, z wiklinowymi podeszwami i szerokim wyborem kolorów. W szczególnie upalne dni suwaki będą również niezbędne: ten model jest najbardziej otwarty i można go łączyć z prawie każdym rodzajem odzieży.

Buty

Buty z płaską podeszwą i odkrytą piętą to modny trend w sezonie wiosenno-letnim. Zastąp ten model mieszkań baletowych Diora, będzie mógł zwiększyć budżet Mango. Warto zwrócić uwagę na spiczaste modele - są teraz na szczycie popularności. Ciemne i nagie kolory najlepiej zastąpić jaśniejszymi. Na przykład płaskie pastelowe buty należy nosić w kolorze fuksji. Ale ten model ma swoje wady: takie buty nie są odpowiednie dla kobiet z pełną kostką lub dla właścicieli niskiego wzrostu, ponieważ są w stanie wizualnie zmniejszyć kilka centymetrów. Nie łącz otwartego pięty ze spodenkami i długimi dżinsami. Ważne jest, aby pamiętać, że pasek na kostce lub kości piętowej powinien idealnie siedzieć bez ciągnięcia skóry i nie powinien być zbyt luźny.