Pasy! Jak nosić główny trend sezonu i wyglądać stylowo

Zamiast paska

Aby szybko zrehabilitować akcesoria retro, fashionistki z całego świata rzuciły się, by zastąpić je klasycznymi paskami. Teraz torby są noszone na klasycznych kurtkach i trenczach, a zamiast paska na płaszczu są używane. Stosowane są głównie minimalistyczne modele, które bardziej przypominają kieszeń na pasku, ale niektórzy wolą przepasać swoją odzież zewnętrzną klasycznymi słoikami. Są tak zwane ze względu na kształt zbliżony do kształtu banana.

W sportowym stylu

Jak zapewne pamiętasz, torby biodrowe przyszły do ​​nas ze sprzętu sportowego. Sportowy szyk jest dziś zdecydowanie modny, co oznacza, że ​​możesz nawet znaleźć swoją vintage torebkę Fila i iść z nią na spacer.

Noś sportowe torby z trenczami i spódnicami. Najbardziej kobiece detale na zdjęciu złagodzą nadmierną niegrzeczność tego sportowego akcesorium i sprawią, że strój będzie ciekawszy i bardziej różnorodny.

Przez ramię

Kto powiedział, że torbę na pasek należy nosić tylko na pasku? Nie zwracamy uwagi na nazwę i zakładamy torebkę na ramię. Zauważyliśmy tę sztuczkę wśród gwiazd stylu ulicznego - a teraz nie możemy się doczekać upału, kiedy możemy spróbować. Chodź z nami!

Klasyczny

I wreszcie o klasycznych (już) kombinacjach minimalistycznych skórzanych torebek na cienkim pasku z wszelkiego rodzaju modnymi ubraniami. Tak się złożyło, że moda na torby na talię zaczęła się od okrągłego zszywanego modelu od Gucci. Teraz wszystkie marki na rynku masowym mają to w swoich kolekcjach, oczywiście tylko bez symboliki luksusowego dziadka. Oferują to do wszystkiego: spodnie w paski, swetry, dżinsy, plisowane spódnice, koszule i dopasowane sukienki - wszystko jest teraz ozdobione miniaturową (lub nadal nie taką) torbą.

Przewiń galerie i znajdź inspirację!