Z mody! 5 antyrendów tej wiosny w ubraniach

Dławiki

Wydaje się, że nosiliśmy dławiki przez ostatnie trzy lata. Ale oto nadszedł koniec tego trendu od lat 90. Cienkie wstążki na szyi od dawna znudzą się wszystkim. Masywne naszyjniki, łańcuszki z miniaturowymi zawieszkami i duże kolczyki zajmują miejsce w naszym modnym systemie wartości. W końcu, jeśli założysz kolczyki, nie potrzebujesz już naszyjników.

Powody, dla których chokery opuszczają listy modowe, są dość prozaiczne: po pierwsze nie bardzo ostrożnie obchodzili się z naszą szyją, wizualnie ją skracając, a po drugie kołnierze z chokerem po prostu przestały się łączyć z ubraniami, które oferują nam projektanci w nowym sezon. Jak wyobrażasz sobie dławik w towarzystwie stójki lub falbany?

Topy z odkrytymi ramionami

Kolejnym antyrendem wiosny są bluzki z otwartymi ramionami, które, nawiasem mówiąc, wyglądały idealnie w połączeniu z dławikami. Teraz zamiast nich ubieramy skromne rzeczy z amerykańskim pachą lub ekstrawaganckie z asymetrycznymi splotami w okolicy obojczyka. Dekolt otwieramy wycięciami w kształcie litery V i podkreślamy ostrość ramion za pomocą kurtek w stylu retro.

Chudy

Obcisłe dżinsy i spodnie nie są już u szczytu popularności. Zostały zastąpione przez joggery, chino, fajki i flary. Tej wiosny styliści i projektanci stawali się kategorycznie przeciwko super smukłej sylwetce! I to nam się podoba: chudy zbyt mocno podkreślają niedoskonałości sylwetki, a także nie wszyscy. Spójrz na swój styl spodni tej wiosny, a może nawet odkryj nowe stylowe cechy.

Drukuj Hoody

Wszelkiego rodzaju rzeczy, które nosiłaby 16-letnia dziewczynka, w końcu popadłyby w zapomnienie. Ogromne bluzy z nadrukami i napisami nie są elementem stylu dla samowystarczalnej, dorosłej kobiety. I tak, nie będą odpowiednie nawet w naturze! Lepiej wybrać jednolity kolor modelu do aktywnego wypoczynku i zapomnieć o skateboardowych bluzach na zawsze lub dać córce.

Hafty

Szczerze mówiąc, haftowanie rzeczy w antyrendy zaskoczyło nawet nas. Nie można jednak kłócić się z modą, a wszystkie koszule, koszulki i kurtki ozdobione haftowanymi kwiatami będą musiały zostać umieszczone na górnej półce szafki. Być może tymczasowo.

Nie pozostaliśmy jednak bez alternatywy: paski i te same kwiatowe nadruki są nadal w modzie. Na pewno znajdziesz coś, co zastąpi przestarzałą rzecz.