Wspaniale! 15 najmodniejszych biżuterii tego sezonu

Duże kamienie

Tak więc absolutnym faworytem projektantów w sezonie wiosenno-letnim jest jasność, co oznacza, że ​​moda na masywne kamienie powróciła. Są one teraz noszone wszędzie. Chcesz nosić długie kandelabry w swoim biurze? Proszę Połącz je z czarnym golfem i prostym krojem - i nikt nie przytłoczy Cię w nadużywaniu zasad ubioru.

Czy zawsze kochałeś pierścionki? Nadszedł czas, aby kupić te wspaniałe, masywne pierścienie. Im jaśniejsze rozrzucanie na nich kamieni, tym lepiej. I oczywiście nie zapomnij o naszyjniku. Nie ma nic piękniejszego niż jasna dekoracja, która podkreśla schludne żeńskie obojczyki.

Cienkie nici

Dla fanów minimalizmu w kolekcjach jest również wiele pięknych przedmiotów modowych. Cienkie bransoletki lub kolczyki z długim łańcuszkiem idealnie pasują zarówno do strojów codziennych, jak i do wieczorowego pięknego wyglądu. W tym sezonie zalecamy przyjrzenie się perłom. Małe kolczyki lub rozproszone cienkie perłowe koraliki będą odpowiednie w połączeniu ze swetrem, spódnicą poniżej kolana i obszernym wykopem. Czas nauczyć się, jak pięknie prezentować klasykę w stylu Chanel.

Niezwykłe kształty

W dzisiejszych czasach nie tylko ubrania i akcesoria mogą przybrać dziwne kształty. Jubilerzy w tym biznesie są również mistrzami: firma wszelkiego rodzaju menażerii w tym sezonie składa się z futurystycznych kształtów i ledwo odgadniętych sylwetek, na przykład gniazdujących lalek i innych przedstawicieli starożytnej kultury rosyjskiej. Popularyzacja rosyjskiego stylu w akcji. Jesteśmy zachwyceni takimi decyzjami. A ty

Zamiast tego przejrzyj galerię i podziel się swoją opinią w komentarzach.