Jesień w domu

Każda dziewczyna marzy o trzech rzeczach: nowej parze butów, magicznej diecie, która natychmiast pozbędzie się dodatkowych kilogramów oraz spotkaniu z przystojnym księciem z bajki. A główny kanał telewizyjny w tym kraju wie, jak spełnić swoje najbardziej ukochane pragnienia! Spektakl o pięknie i relacjach, antykryzysowych wskazówkach na każdą okazję oraz niesamowita historia miłosna o orientalnym smaku - w nowym sezonie w domu. Miłego widoku!

Czasami wystarczy jedno spotkanie, jedno przelotne spojrzenie, aby zapomnieć o przeszłych przekonaniach i rzucić się w wir namiętności ... Po latach nieudanych prób posiadania dziecka, Tatyana i jej mąż decydują o procedurze IVF. W tym celu udają się do Stambułu, gdzie spotykają się ze światowej sławy reprodukcjonistą Kemalem. Po kilku tygodniach dziewczyna dowiaduje się o długo oczekiwanej ciąży, ale w tej chwili okazuje się, że oni i Igor mają genetyczną niezgodność. Ale kto jest prawdziwym ojcem dziecka?

Wschód-Zachód ”to opowieść, w której życiu nie ma tylko czerni lub tylko bieli. Każdego dnia dobro i zło są ze sobą ściśle powiązane i wcześniej czy później człowiek musi dokonać wyboru, którą drogą podążać. Nigdy nie wie z góry, która z nich jest prawdziwa, ponieważ życie nie jest filmem, który można przewinąć, a nawet zatrzymać. I ludzie popełniają wszystkie błędy nie ze złych zamiarów, ale na podstawie panujących okoliczności, które są różne.

Denis of Olives, reżyser

Filmowanie projektu odbyło się jednocześnie w dwóch krajach - Turcji i na Ukrainie, a wraz z rosyjskimi aktorami zaangażowane były w nie gwiazdy tureckiego kina i telewizji. Tak więc jedną z głównych ról grał Adnan Koch , znany publiczności w sadze „The Magnificent Century”. W skład zespołu wchodziła Evgenia Loza („Queen of Spades: The Black Rite”, „Yesterday. Today. Forever”) i Yakov Kucherevsky („Time of Sinbad”, „The Return of Sinbad”).

Od dawna chciałem pracować w dobrym międzynarodowym projekcie. Okresowo otrzymywałem podobne oferty, ale z różnych powodów mi nie odpowiadały. Na szczęście tym razem wszystko poszło dobrze i już wkrótce publiczność będzie mogła zobaczyć wyniki mojej pracy w telewizji.

Adnan Koch (Kemal)

Przed rozpoczęciem zdjęć zastanawiałem się, jak moglibyśmy pracować, nie znając języka? Ale mówią prawdę: aktorstwo nie zna granic i narodowości! I chociaż Adnan i ja musieliśmy się uczyć nie tylko naszego tekstu, zawsze czuliśmy się na poziomie intuicyjnym.

Evgenia Loza (Tatyana)

W witrynie wzięli również udział specjalnie zaproszeni konsultanci, którzy pomogli członkom grupy zrozumieć tureckie tradycje i zawiłości świata wschodniego. Na przykład podczas kręcenia okazało się, że Turcy nie noszą złotych pierścieni, a w związku z tym konieczne było pilne przerobienie 50 już przygotowanej biżuterii.

Bardzo ważne było dla nas, aby nie zwieść widza w szczegółach, ponieważ im bliżej życia, tym ciekawszy projekt. Teraz termin „realistyczny” zaczął być aktywnie wykorzystywany. Wiele kanałów, odpowiadając na pytanie, jakie seriale i aktorstwo chcieliby zobaczyć, mówi „życie”. Nasza historia jest właśnie taka.

Aleksiej Terentjew, producent

Wszystkie dziewczyny wiedzą, że jeśli chodzi o dobre zachowanie przez cały rok, mogą liczyć na wspaniały prezent od Świętego Mikołaja. Ale po co czekać na Nowy Rok, skoro możesz teraz kupić tę parę butów? Rzeczywiście, w tym celu wystarczy zasięgnąć porady „Menedżera kryzysów”! Prawdziwy superman w kwestiach ekonomicznych i po prostu niepowtarzalny człowiek Nikita Nepryakhin powie ci, jak zamienić wydatki w zysk, zarobić marzenie i osiągnąć dowolne cele.

Częstym błędem jest brak kontroli finansowej. Wszyscy wiedzą, ile zarabiają, ile i na co wydają - to dla nich tajemnica z siedmioma pieczęciami. Wszelkie negatywne konsekwencje można jednak uniknąć, jeśli rozwinie się odpowiedni nawyk rozporządzania środkami. Nie zapomnij prowadzić rejestrów dochodów i wydatków, a możesz łatwo zaoszczędzić pieniądze, nie odmawiając sobie niczego, a bez problemu przeżyjesz kryzys finansowy.

Nikita Nepryakhin

Jeśli twoje ulubione dżinsy nie zdradzają zdradziecko w talii, a liczba na wadze rośnie wykładniczo każdego dnia, nie jest to powód, aby przejść na dietę kefirową od poniedziałku! Rzeczywiście, tej jesieni „Dom” przeprowadzi dwumiesięczny cykl prawidłowego odżywiania i pokaże ci, jak uzyskać formę bez szkody dla zdrowia i zmienić swoje życie na lepsze.

Bohaterami serialu są pary, które przez lata małżeństwa gromadziły nie tylko doświadczenie, ale także nadwagę. I są zdeterminowani, aby się go pozbyć! W ciągu zaledwie ośmiu tygodni Anita Tsoi, gospodarz programu oraz eksperci Eduard Kanevsky i Ksenia Selezneva pomogą im przywrócić harmonię w ich duszach, ciałach i relacjach. To świetna okazja, aby ponownie świętować ślub!

Wedding Size ”to cała encyklopedia o tym, jak schudnąć, uratować rodzinę, zapalić iskrę w związku i radykalnie zmienić swoje życie. Nasi bohaterowie to różnorodni, emocjonalni ludzie, każdy z nich ma za sobą swoją historię i jestem pewien, że ich przykład może stać się zakaźny dla tych, którzy nie mogą wstać z kanapy i zacząć grać.

Anita Tsoi