Z klasycznym blezerem, Kozakami i nie tylko: jak nosić letnie sukienki w chłodne dni

Głównym sekretem idealnej zgodności letnich sukienek i ciepłych ubrań jest gra w tekstury. Zgodnie z jej zasadami gęste materiały kostiumowe, szorstka skóra i dżins pasują do lekkiego szyfonu, jedwabiu, satyny i plisowanych tkanin. Podejmij wyzwanie i mieszaj elementy różnych stylów, stawiaj zakłady na nadruki i utrzymuj równowagę dzięki jasności!

Ze skórzaną kurtką

Przy wietrznej sierpniowej pogodzie mamy na sobie mini sukienki z nadrukiem, duże kurtki motocyklowe i masywne buty. Faworytami sezonu były kozackie buty - dowcipny kawałek w duchu westernu, który tego lata pewnie przeniósł się z wypalonych prerii do betonowej dżungli. Z pewnością cieszymy się z tego, ponieważ możesz nosić je z absolutnie wszystkim: od zwiewnych jedwabnych sukienek po podarte dżinsy chłopięce. Uzupełniamy codzienny wizerunek w stylu grunge z lat dziewięćdziesiątych modnymi wąskimi okularami i zachęcamy do spacerów, koncertów na świeżym powietrzu lub spotkań z przyjaciółmi.

Z przedłużonym blezerem

Plisowana sukienka midi w modnym arsenale jest gwarantem najbardziej udanych kombinacji. W połączeniu z wydłużonym dopasowanym blezerem otrzymujesz stylowy strój do biura, który zawsze pomoże, jeśli po pracy i serii spotkań biznesowych pojawi się romantyczna randka w planach. Dodajemy botki lub czółenka z wygodnym obcasem na wysokości, uzbroimy się w pojemną torbę na zakupy i odważnie wychodzimy, by sprostać codziennym gorączkom.

Z jeansami oversize

Klasyczny w swobodnym stylu: obszerna dżinsowa kurtka nawiązująca do trendów lat osiemdziesiątych harmonijnie uzupełnia kombinację sukienki i pomaga sprostać kaprysom pogody. Motywem przewodnim obrazu jest wygoda, jaką zapewnia swobodna sylwetka i najwygodniejsze buty. Połącz strój z lekkimi tenisówkami, okularami w masywnej ramie i odpowiednimi akcesoriami do włosów, które rezonują z kolorystyką obrazu.

Przechodzimy od teorii do praktyki, odważnie organizując eksperymenty modowe z klasykami i nowościami sezonowymi. Spróbuj, a będziesz zaskoczony, jak funkcjonalna jest twoja szafa!