Proste wskazówki, które pomogą Ci oczyścić żołądek w ciągu miesiąca

Jak pozbyć się żołądka w ciągu miesiąca? Zależy oczywiście od wielkości brzucha. Jeśli, powiedzmy, masz ponad 12 kg nadwagi, to za miesiąc nie będziesz w stanie sobie z tym poradzić. A jeśli wszystko jest z tobą w porządku, przeszkadza ci tylko niewielka okrągłość z przodu, to można z nim pracować.

Sztuczka numer 1: oddaj krew na cukier

Ze względu na radę „jedz mniej i ruszaj się więcej” nie było tego warte i zaryzykuj z tym artykułem. Gdybyś mógł zmusić się do mniejszego jedzenia, nie musiałbyś walczyć z żołądkiem. Pytanie brzmi, dlaczego nie możesz odrzucić dodatkowego pliku cookie? Ale ponieważ jesteś w błędnym kole! Po przejściu na ocieplającą i wysokokaloryczną zimę, jak mors, szybko uformowała się podskórna rozgrzewająca warstwa tłuszczowa. A teraz to ona uniemożliwia ci jedzenie.

Współczynniki normy są dziś uważane za rozmiar talii u mężczyzn nie więcej niż 94 cm, u kobiet - nie więcej niż 82. Jeśli te parametry zostaną przekroczone, należy skonsultować się z endokrynologiem. Jeśli poziom glukozy we krwi zostanie zwiększony, to bez pomocy medycznej, przy tej samej sile woli, nie można pozbyć się brzucha. Może być konieczne przyjmowanie leków zwiększających wrażliwość komórek na insulinę, aby nie przejadać się.