15 najmodniejszych zestawów bielizny w tym sezonie

Absolutnym trendem najnowszych kolekcji są cienkie czarne koronki i marszczenia. Projektanci przygotowali dla nas i ciała, bransoletki i klasycznych gorsetów. Nawiasem mówiąc, im więcej akcesoriów i różnych splotów bez ramiączek, tym lepiej. Oczywiście takie zestawy nie są dość uniwersalne, ale są bardzo piękne, uwodzicielskie i sprawiają, że jesteś najseksowniejszy i najbardziej pożądany w oczach partnera, i po prostu dodają pewności siebie. To nie przypadek, że francuskie kobiety wybierają właśnie idealną koronkową bieliznę, ale mogą ubierać się bardzo prosto i skromnie.

Bardziej wszechstronne, eleganckie opcje w stylu retro przypadną do gustu miłośnikom noszenia podstawowych ubrań. Powiemy Ci sekret: jeśli chcesz wymodelować sylwetkę, możesz wybrać majtki z wysokim stanem, teraz są one bardzo piękne i wcale nie jest konieczne kupowanie tradycyjnej bielizny korekcyjnej, ponieważ piękno nie jest przeszkodą dla funkcjonalności.

Jeśli chodzi o inne popularne odcienie, wiosną zdecydowanie zdecydowanie przydatne będą zestawy odcieni nude i pastelowych, na przykład miękki proszek lub błękit.

Ujawnimy kolejny sekret związany z pościelą. Teraz nie trzeba ukrywać go pod ubraniem. Koronkowe body, fajne satynowe bransoletki, a nawet balkony są noszone, aby każdy mógł je zobaczyć. Na przykład, zakładając kurtkę na ramiona, „ukrywając” część bielizny pod obszernym swetrem z głębokim dekoltem, połącz ciało z jeansem na linii wysokiego talii, ogólnie - pokaż ich piękno i pewność siebie. Ogólnie rzecz biorąc, magia uwodzenia za pomocą szczerych zestawów koronek działa teraz nie tylko w nocy. Eksperymentuj i wybierz swoje ulubione modele z naszej galerii.