Przydatne gry dla dziewczyn

Relacje z mamą są najważniejszym elementem procesu dorastania każdej dziewczyny. To, w jaki sposób te relacje będą się rozwijać, zależy w dużej mierze od tego, jak szczęśliwa będzie w przyszłym życiu. Czy będzie w stanie budować udane relacje z mężczyznami, nawiązywać kontakt z dziećmi, robić karierę - odczuwać popyt i pewność siebie we wszystkich dziedzinach życia.

Chociaż większość matek marzy o tym, by ich córki były szczęśliwe i zadowolone, w rzeczywistości wiele dorosłych kobiet jest często rozdartych wątpliwościami i kompleksami, ale nie wszystkie są absolutnie szczęśliwe. Ale sekret jest prosty. Wystarczy od urodzenia starać się zbudować z dzieckiem zaufanie oparte na wzajemnym szacunku, uznaniu indywidualności dziecka, uważnym i ostrożnym podejściu do jego zainteresowań.

Rodzice często odrzucają hobby dzieci, szczególnie gdy dziecko jest małe, uważając je za nie warte uwagi bzdur, które odwracają uwagę od ważnych spraw dorosłych. W rezultacie dziecko dorasta ze świadomością, że jego działania są w większości nonsensowne. I skomplikowany, zdenerwowany, martwiący się, że wszyscy wokół są zajęci czymś ważnym i że interesują go głupie rzeczy. Takie podejście jest szczególnie destrukcyjne dla dziewczynki. W końcu ona, nie otrzymawszy wystarczającego wsparcia i zrozumienia w dzieciństwie, nie będzie mogła później przekazać ich innym ważnym dla niej osobom: jej mężowi i dzieciom.

Najłatwiejszy sposób na zaufanie powstaje tam, gdzie ludzie są zaangażowani we wspólną sprawę. Sprawa nie jest zbyt poważna, ale łatwa i przyjemna. Na przykład gra. Nieważne, czy chodzi o lalki, w komputerze, na ulicy. Każda wspólna gra to idealny sposób na nawiązanie kontaktu z dzieckiem. Wiele gier komputerowych zaprojektowano z reguły dla dwóch uczestników. Spędzając czas z dzieckiem w ten sposób, „zabijasz” kilka ptaków jednym kamieniem: wzmocnij istniejący lub zrób pierwszy krok do nawiązania kontaktu (jeśli zostanie utracony), możesz kontrolować, gdzie Twoje dziecko spędza czas w RuNet, i możesz łatwo dostosować czas spędzany przy komputerze, bez obrazy i scen.

Cóż, specjalne gry komputerowe dla dziewczynek są na ogół idealną okazją do sekretu z mamą, tak jak ze starszą dziewczyną, i przedyskutowania wielu delikatnych chwil, o których trudno jest małej dziewczynce rozpocząć rozmowę bez powodu. Co mogę powiedzieć! Nie tylko dziewczyna, ale nie każda matka odważy się bezpośrednio zapytać swoje dziecko o tak delikatne kwestie, jak higiena osobista, niewłaściwy wygląd, relacje z chłopcami, pierwsze pocałunki. Granie, dzięki czemu jest o wiele łatwiejsze. Aby ułatwić Ci nawigację, dokładnie przeanalizowaliśmy zabawki, które dziewczęta oferują do zabawy w Runecie, i zidentyfikowaliśmy kilka głównych grup z nich. Oto, co z tego wynikło.

1. Naprawianie przydatnych umiejętności

Okazuje się, że istnieje cała seria specyficznych „dziewczęcych” gier, których głównym zadaniem jest opieka nad dziećmi. Mycie, czesanie, szczotkowanie, karmienie owsianką, codzienne spacery na świeżym powietrzu i inne przydatne czynności, które wszyscy wykonujemy (lub musimy wykonywać) codziennie. Posługując się przykładem wirtualnej lalki, wyjaśnienie dziecku, jak ważne jest przestrzeganie reżimu i monitorowanie czystości nosa, włosów i uszu, jest znacznie łatwiejsze niż żmudne zapiski, które nie są poparte niczym innym niż „potrzebą” rodzica.

2. Nauka ubierania się

Gry związane z ubieraniem bohaterek w różne stroje w żargonie dziecięcym nazywane są „przebierankami”. Kto tam nie jest: księżniczki i uczennice, Barbie i lalki z serii Monster High, śmieszne zwierzęta i ulubione postacie z kreskówek. Niektórzy powinni być ubrani stosownie do okoliczności: na wizytę, do kina, na przyjęcie szkolne. Inni po prostu eksperymentują z ogromną ilością odzieży, butów i akcesoriów.

3. Budowanie relacji z płcią przeciwną

Pierwsza miłość, chłopak, który lubi, to bardzo delikatny temat rozmowy. Tutaj nawet najbardziej uważna i kochająca matka nieostrożnym słowem może trwale zniszczyć kruchy most zaufania ustanowiony między nią a córką. Jak rozpocząć trudną rozmowę? Jak popchnąć córkę do szczerości? Będziesz zaskoczony, ale zabawne zabawki online z pocałunkami i wirtualnymi miłościami mogą łatwo stać się początkiem dyskusji o sympatiach wśród kolegów z klasy. Tam możesz łatwo zrozumieć swoją intonację, spojrzenie i inne rzeczy, które twoje dziecko lubi.

4. Filozofia

Ta seria gier, choć wiąże się z tematem ukochanym przez dziewczęta: pięknymi książętami, księżniczkami uwięzionymi w zamkach, ratowaniem bezdomnych zwierząt itd., Ma przede wszystkim na celu promowanie uniwersalnych wartości. Takie zabawki są dobrym sposobem na zrozumienie, co jest „dobre”, a „złe”, jak odróżnić jedno od drugiego. I dlaczego smakołyki prawie zawsze wygrywają, bez względu na to, jak ciężkie próby padają na ich los.

5. Trenujemy pamięć, logikę i pomysłowość

Kolejną warstwę rozrywki online można przypisać sekcji gry dla dziewcząt raczej warunkowo, z wyjątkiem motywu i kolorystyki. W rzeczywistości są to puzzle, których celem jest rozwijanie logicznego myślenia, pamięci wzrokowej i zdolności do analizowania okoliczności.

Dla najmniejszych są to litery i cyfry zamaskowane na zdjęciach z księżniczkami, zadania i przykłady w liczbie do 10, zadania związane ze znalezieniem różnic w identycznych obrazach i tak dalej. Dla starszych dziewcząt - puzzle z wielu fragmentów, gry logiczne związane z budowaniem postaci o określonych parametrach, puzzle i testy. Takie zabawki są doskonałym analogiem do znudzonych podręczników.