5 modnych kamizelek ratunkowych, które uczynią każdą sylwetkę idealną

Nacisk na talię

Każda figura może być wizualnie perfekcyjna za pomocą najprostszych manipulacji za pomocą paska, torby lub talii. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę tylko jego typ. Tak więc baskijski kategorycznie nie pasuje do dziewcząt o figurze jak „gruszka”, ale z powodzeniem będzie działał na „odwróconym trójkącie” i „jabłku”. W drugim przypadku Baskijka nie tylko podkreśli talię, ale także ukryje brzuch.

Pasy i pasy najlepiej stosować, gdy twoja postać jest zbliżona do kształtu klepsydry lub prostokąta, ale istnieje kilka obszarów problemowych. Podkreślona talia odwróci uwagę, na przykład od pulchnych bioder i sprawi, że figura będzie bardziej proporcjonalna.

Jeśli chodzi o torby na talię, wszystkie dziewczyny powinny być ostrożne. Takie akcesorium dodaje dodatkowej objętości, dlatego jest przeciwwskazane dla tych, którzy mają bardzo dodatkowe kilogramy, a jeśli wszystko jest w porządku z postacią i chcesz zwrócić większą uwagę na cienką talię i zgięcia, możesz przypiąć kurtkę lub płaszcz modną torbą zamiast paska.

Właściwa torba we właściwym miejscu

A teraz trochę więcej o torbach jako takich. Niewiele osób wie, ale jakie torby wybieramy i jak je nosimy, również wpływają na postrzeganie naszej sylwetki. Jeśli jesteś już niski i masz grubą sylwetkę i nosisz ogromną suczkę na wysokości talii, dodajesz kolejne dziesięć dodatkowych centymetrów. Ponadto należy pamiętać, że torebki o okrągłym kształcie najlepiej nosić wysokie i cienkie, a nieco podłużne, takie jak meloniki lub koziołki, są idealne, jeśli jesteś średniej wielkości lub, odwrotnie, jesteś bardzo mały.

Nacisk kładziony jest na masową torbę z paskiem w biodrach. Chcesz dodatkowej uwagi? Podnieś kopertówkę! Krzyż ciała wybiera najskromniejsze kolory i bardzo mały rozmiar.

Asymetryczny krój

Do modelowania sylwetki można również użyć elementów o asymetrycznym kroju. Różne długości i ukośne linie w połączeniu z doskonałym dopasowaniem mogą zdziałać cuda z każdą postacią: podkreśl długość nóg, ukryj objętość bioder, zwróć uwagę na dekolt i odwróć wzrok od fałd na brzuchu. Zawijanie sukienek i spódnic działa w ten sam sposób. Używaj koszul z różnym obszyciem, kołnierzyków na jednym ramieniu lub skośnych spódnic, aby wizualnie rozciągnąć sylwetkę.

Kształt wycięcia

Podkreśl obojczyk, ukryj pełne ramiona, otwórz szyję lub zamaskuj opadające ramiona, wybierając ubrania z odpowiednim pachą. Pamiętaj, że „amerykański” nie jest dla wszystkich. Musisz mieć długą szyję, ostre ramiona, a nie największe piersi, aby bez uszkodzenia sylwetki nosić takie bluzki. Klasyczny dekolt w szpic działa w ten sposób: wydłuża szyję, podkreśla dekolt, ukrywa objętość od ramion i dochodzi do prawie wszystkiego. Kwadratowy dekolt jest przeciwwskazany dla dziewcząt o prostokątnym typie figury, a okrągły dekolt jest przeznaczony dla osób o twarzy o tym samym kształcie. Dekolt w serce lub wypuszczona linia ramion nie będzie dla ciebie działać, jeśli nie chcesz, aby ramiona stały się głównym przedmiotem zdjęcia. Ale jeśli istnieje cel podkreślenia obojczyka - to wszystko.

Wymagana długość

Porozmawiajmy o wzroście. Aby wizualnie dodać sobie kilka centymetrów, wcale nie trzeba umierać na wysokich obcasach. Wystarczy otworzyć tylko kostki. A dzieje się to po prostu: modne jeansy z siódmego ósmego, culotte na środku łydki lub schludna spódnica midi.

Zbyt wysokie, aby można je było uziemić, można przymierzyć spodnie i sukienki palazzo na podłodze. Tak, kradną wzrost, ale rysują długość nóg.

Minispódniczki działają tylko w połączeniu ze świetną sylwetką lub obcisłymi obcisłymi rajstopami. Jeśli masz niedoskonałe biodra i nogi, ale chcesz zwiększyć wzrost - wybierz ołówkowe spódnice o dużym kroju.