Jak wybierać i nosić ubrania w panterkę, aby nie wyglądać wulgarnie

Buty

Najpierw wymyślmy buty. Botki Leopard dodadzą pikanterii, adidasy do zuchwałości, a buty do amerykańskiego szyku. Najważniejsze jest to, że na obrazie nie ma już jasnych punktów. Ponadto istnieje ryzyko, że będziesz wyglądać zbyt wulgarnie, jeśli połączysz lampartowe łódki z minispódniczkami lub spodniami. Wypróbuj flarę i bezpłatny ciemny sweter. I połącz z lampartami botki i wybierz ścisły płaszcz oversize i kilka matowych skórzanych akcesoriów.

Nawiasem mówiąc, rzeczy z nadrukiem zwierzęcym doskonale harmonizują z ciemnym dżinsem.

Torby

Torby na ramię są drugim najpopularniejszym „dzikim” akcesorium, które można bezpiecznie kupić w nowym sezonie. Zasada noszenia jest taka sama. Ta torba idealnie pasuje do całkowitego czarnego wyglądu. Będzie dobrze wyglądać w połączeniu z zamkniętą suknią wieczorową na podłodze, a także stanie się niezbędną funkcją podczas tworzenia obrazu w stylu normcore. Na przykład, jeśli zdecydujesz się na białą koszulę, dżinsy i proste trampki, to torebka sprawi, że obraz będzie tak stylowy, jak to możliwe.

Odzież wierzchnia

Futra i trencze z nadrukiem zwierzęcym to być może najbardziej niebezpieczne rzeczy, które sugerujemy przymierzyć. Można ich jednak nauczyć się obsługiwać. Po pierwsze, musisz nosić lampart tylko na specjalne okazje, bo na pewno na pewno nie zadziała. Po drugie, musisz wybrać obraz, w którym stylu chcesz go utworzyć. Być może będzie to grunge w stylu Kate Moss. Następnie futro należy uzupełnić o podarte dżinsy, buty motocyklowe i sweter z obszernym kołnierzem. A jeśli zbliżasz się do stylu innej supermodelki - Cindy Crawford, to za podstawę bierzemy trencz, białą koszulę, czarne łódki i klasyczne rozkloszowane dżinsy.

Akcesoria

Przygotowaliśmy ten przedmiot specjalnie dla tych, którzy ślubowali, że nie będą mieli nic wspólnego z nadrukiem lamparta. Pozwól sobie na wyróżnienie tego stroju. Być może nawet taki, który sam zapominasz. Na przykład wybierz okulary z ledwo zauważalnym wzorem, cienki pasek, spinki do włosów, kolczyki lub rękawiczki. Pozostaniesz więc w modzie i nie złamiesz formalnie swojej obietnicy.