12 miniaturowych torebek, które każda dziewczyna powinna mieć

Kieszenie

Co dziwne, pojemność to główna cecha małej torebki damskiej. Dlatego dodatkowe kieszenie po prostu nie bolą. Wewnątrz lub na zewnątrz - ty wybierasz. Istnieje jednak inny hack życia - mikrobagi dla mini-torebek. Takie są zamontowane na górze jak brelok, ale najczęściej zawierają tylko drobiazg lub klucze do mieszkania. Nawiasem mówiąc, pomysł wynalezienia torby na torbę należy do Karla Lagerfelda. To Fendi po raz pierwszy wypuścił dzieci Peekaboo.

Łańcuch

Nie zawsze wygodne jest trzymanie nawet małej torebki w dłoniach, więc opcje na łańcuszku będą mile widziane. Taki pas nie zobowiązuje, nie wygląda na masywny i pasuje do każdego stroju. A w przypadku wieczornego wyjścia łańcuch można łatwo owinąć wokół nadgarstka, delikatnie chwytając akcesorium dłonią, a pasek kokieteryjnie opuści i zastąpi bransoletę w tym przypadku.

Plastikowe

Przedmioty z plastiku to trend nadchodzącego sezonu. Widzieliśmy plastikowe trencze Prady, buty Chanel, jednak nawet naszym zdaniem są to najbardziej niepraktyczne pomysły. Nie można powiedzieć o plastikowych torbach. Zachowują kształt i prezentują się przez długi czas. Minusy: najczęściej takie torebki są absolutnie niespójne. Będziesz musiał zmierzyć, co można w to złożyć, a co nie.

Hafty

Torby żakardowe są opcją na wieczór, ale torby z haftowanymi wstawkami nadają się do biura. Ale nie myl haftu i pasków. Dziarskie ikony, ptaki, twarze - opcja dla młodych dziewcząt. Motywy kwiatowe są tym, czego potrzebujesz.

Pas biodrowy

Torby na pasek - pozdrowienia z ubiegłego wieku. Jesteśmy pewni, że ty lub twój mąż właśnie to mieliście, a nie jeden! Jednak w tym roku zostały znacznie zmodyfikowane i obecnie produkowane są nie tylko klasyczne „banany”, ale także niezwykle piękne modele o różnych kształtach. Jakie są jedyne kolorowe aksamitne modele od Gucci! Jednak na rynku masowym można dziś znaleźć wiele nie mniej interesujących opcji. Ujawnimy sekret: możesz nosić je jako pasek, na przykład na dużym swetrze lub nawet płaszczu.