15 par stylowych i ciepłych skarpet, które Cię zadowolą

W zimnych porach roku z jakiegoś powodu nie ma zwyczaju martwić się o to, co nosi się pod butami. Rajstopy z dziurami, wcierane skarpetki lub cienki fartuch, którym udało się uzyskać ciemny odcień z powodu zabarwionej skóry - ukrywasz to wstydliwie, jeśli nagle musisz zdjąć buty. Nasze wskazówki pomogą Ci zachować pewność w każdej sytuacji.

Po pierwsze, nie zapomnij skupić się na pogodzie za oknem. Cienkie skarpetki z Lurexem raczej Cię nie rozgrzeją. Lepiej jest preferować ten sam lureks, ale fachowo tkany, na przykład z wełny merynosowej lub w specjalnych materiałach technologicznych, które zatrzymują ciepło. Tak, modne skarpety termiczne już stały się rzeczywistością. Nawiasem mówiąc, możesz dodać do tej listy modne skarpetki sportowe wysokie a la. Po południu ubieramy takie ocieplone trampki, a wieczorem klasyczne łódki. Najważniejsze jest, aby dodać więcej szczegółów do obrazu, który pasuje do sportowego szyku: może to być sukienka z suwakiem, spodnie palazzo z nitami lub sukienka z kapturem.

Chcesz pokazać swój żarliwy usposobienie i lekki charakter? Kolorowe wysokie skarpety zostały wymyślone nie tylko dla twoich córek. Oczywiście lepiej nie wybierać twarzy kotów, jeleni i księżniczek, ale dlaczego nie zadowoli się na przykład pączkami, które nie dodadzą dodatkowych centymetrów do talii. W każdym razie nadszedł czas, aby wziąć przykład od mężczyzn z całego świata, którzy przestali nosić wyłącznie klasykę i już praktycznie konkurują, których skarpetki są jaśniejsze i bardziej modne!

Inną popularną opcją zimową jest golf. Takie wydłużone wersje skarpet lub skróconych pończoch będą bardzo przydatne na ulicy, jeśli założysz krótką spódniczkę i pozostawisz otwarte kolana. Tutaj znowu preferujemy wełnę, najlepiej ciemne odcienie: grafitowy lub czarny.

W wolnych chwilach bierzemy przykład z bohaterek amerykańskich komedii i zakładamy wysokie skarpety harmonijkowe z butami lub miękkimi butami. Po prostu nie chcesz ukrywać takich skarpet pod spodniami, więc ostrożnie podchodź do wyboru kolorów. Nie powinno być sprzeczne z głównymi kombinacjami zestawu. Jednak dowcipy nie są zabronione.

A teraz porady dla najbardziej zdeterminowanych! Już niedługo odbędzie się impreza wewnętrzna, ale w szafie nie było zamkniętych łodzi, ale czy są jakieś fajne sandały ze stabilnymi obcasami? Nawet nie myśl o założeniu kaprala cielesnego! Biegnę do sklepów po jasne skarpetki. W tym przypadku potrzebujesz aksamitnego, lureksowego, brokatowego, satynowego lub delikatnego haftu ręcznego. Główną zasadą jest to, że pedicure i palce nie powinny być widoczne przez wybraną parę skarpet. Wirtuozi stylu mogą przymierzyć modele z kokardkami, marszczeniami, a nawet cyrkoniami. Ale w tym drugim przypadku pamiętaj: najważniejsze jest, aby nie przesadzić!