5 par stylowych spodni, które ogrzeją się zimą

Kostium klasyczny

Tkanina garniturowa - sama w sobie jest dość gęsta, a niektóre, szczególnie ze specjalnym natryskiem, w ogóle nie przepuszczają wiatru i doskonale zatrzymują ciepło. Zwróć uwagę na klasyczne spodnie ze strzałką, które zawierają co najmniej 30% wełny. W tych zdecydowanie nie zamrażasz.

Wybór stylów jest ogromny. Jeśli nie lubisz spodni z przykryciem, spójrz na modele bezpośrednie, a jeśli chcesz podkreślić nogi, wybierz spodnie papierosowe lub spodnie chino.

Rockowy szyk

Skórzane spodnie to absolutny must have tego sezonu. Kiedy jeszcze obnosić się z nimi? W końcu na wiosnę będzie gorąco. Od Ciebie zależy wybór modeli z prawdziwej lub sztucznej skóry. Radzimy tylko nie skupiać się na obcisłych stylach i czerni. Eksperymentuj! Pomoże Ci w tym kolor spodni z rozcięciami lub rozkloszowanych spodni.

Po angielsku

Stopa Vichy, tartan lub gęsia - trend jest absolutnie wszystkim, co najmniej jakoś przypomina Foggy Albion. Jednak my, jako prawdziwe angielskie kobiety, wybieramy wyłącznie klatkę o królewskim imieniu „Prince of Wales”. Po pierwsze, szare spodnie są najłatwiejsze do połączenia z prawie każdą odzieżą wierzchnią, a po drugie, zdecydowanie nie dodają dodatkowych centymetrów do bioder. Jeśli jednak jesteś gotowy na kolorowe akcenty - kraciasta lub gęsia stopa będzie pasować do spodni znacznie bardziej niż vichy. Zostawiamy to na koszule lub sukienki.

Sportowy styl

Wielu z nas nie ma komfortu zimą. Znaleźliśmy wyjście! Teraz w wolnym czasie możesz wyglądać stylowo i nie bać się zimna. Zwróć uwagę na modne joggery, niektóre szczególnie ciepłe modele są nawet wyposażone w futrzaną podszewkę. Jednak kaszmirowe spodnie pozostają najmodniejsze. Ciepłe i wygodne!

Atmosfera hipisowska

Powitajmy w tym sezonie 70. i załóżmy wyjątkowo stylowe i bardzo ciepłe spodnie z rozkloszowanymi nogawkami wykonane z grubego aksamitu. Najmodniejszym modelem powinien być oczywiście bogaty kolor wina. Jednak dla tych, którzy bardziej kochają klasykę, projektanci opracowali zwykłe proste spodnie z tego wszechstronnego materiału.