Najpopularniejsze okulary przeciwsłoneczne, które przydadzą się tego lata

Kolorowe szkło

Widok świata w kolorze różowym, czerwonym lub żółtym stał się bardzo realny. Teraz wystarczy kupić okulary przeciwsłoneczne w nietypowych okularach. Nie martw się, chronią oczy w taki sam sposób, jak proste brązowe lub czarne. Ale wyglądają o wiele bardziej interesująco i nie ukrywają oczu przed rozmówcą, co oznacza, że ​​nie musisz ich zdejmować podczas rozmowy.

Okulary dla kota

Popularna forma okularów w latach 80. wróciła do pracy, nawet pomimo niewielkiej modyfikacji. Okulary w kształcie kocich oczu stały się nieco węższe niż wcześniej, a także uzyskały bardziej skośne nacięcie. W nurcie ramki dzikich kolorów: lampart, żółw, zebra i pyton. Jak również kolorowy, biały lub przezroczysty plastik.

Nawiasem mówiąc, zwężone okulary pasują do prawie wszystkich, ponieważ podkreślają kości policzkowe i rozciągają twarz. Jednak właściciele kwadratowej twarzy powinni nadal zachować ostrożność przy tego rodzaju okularach.

Retrofuturyzm

Najgorętszym trendem sezonu, który jednak najprawdopodobniej nie przeżyje bardzo długo, są super szczelne okulary w stylu retro-futuryzmu. Przypominają nieco te noszone przez Neo w filmie Matrix. Jednak wcale nie trafiają one do wszystkich. Cały obraz powinien zostać przemyślany. Absolutnie nie łączą się z klasycznymi ubraniami, ale wyglądają ciekawie wraz z obrazami z dżinsu, skóry, a także bawią się kontrastowo w zestawie, na przykład z kwiecistą sukienką na podłodze.

Geometria

Po wąskich okularach ramki o wyraźnym geometrycznym kształcie powróciły do ​​mody. Tego lata mile widziane są kwadratowe, okrągłe, owalne i prostokątne, a nawet diamentowe okulary!

Ramy dzielą się na dwa typy: cienkie, zwykle pomalowane w kolorach metali szlachetnych i szerokie, najczęściej wykonane z tworzywa sztucznego i przypominające szkła spawaczy lub graczy. Solidne ramy bez swetra wyglądają zbyt futurystycznie i są bardziej odpowiednie dla młodzieży z imprezy rave, a dla kobiet damskich projektanci opracowali lekką wersję z wycięciem między brwiami.

Nawiasem mówiąc, preferując geometryczne okulary, nie zapomnij o trendzie kolorowych okularów. To będzie podwójne trafienie!