Złote zasady stylu niezrównanej Cindy Crawford, które będą Ci przydatne

Prostsze jest lepsze!

Podczas gdy konkurują ikony w młodym stylu, których dekolt jest głębszy, a dekolt wyższy, Cindy pluje na konwencje i wybiera najprostsze stroje.

Nie ma nic lepszego niż biała koszulka - mówi Cindy. Nawet w przypadku czerwonego dywanu może wybrać zdjęcie na podstawie koszulki lub bluzki. Najlepiej jest nosić białą koszulkę z kombinezonem, kurtkę i dżinsy. W ten sposób możesz stworzyć podstawowy strój w swobodnym stylu i wyglądać stylowo i nowocześnie.

Aby urozmaicić stroje Cindy, pomagają jej ulubione pasy i pasy z szerokimi klamrami. Nosiła ją na początku swojej kariery w latach 90. i nosi ją teraz.

Elegancja w szczegółach

Kolejną stylową sztuczką supermodelki jest blezer! Nie ma nic bardziej stylowego niż lekka kurtka owinięta wokół ramion. Modele na figurze wyglądają kobieco i elegancko, a oversize kurtki, noszone bez bluzki lub dopasowane tylko na ramionach, wizualnie sprawiają, że figura jest bardziej elegancka, a ty jesteś delikatniejszy.

Nawiasem mówiąc, zauważenie Cindy w bluzach z kapturem nie jest łatwe. A wszystko dlatego, że elegancja tkwi w szczegółach. Gwiazda rozumie, że jej wiek nie jest już nastolatkiem i nie chce utonąć w super-ogromnych bluzach. Ale zakładanie chudych koszul, bluzek z figami, zakładanie koszulki w spodnie lub wiązanie stylowego szalika na szyi - dlaczego nie?

Brak zniżki wiekowej

Jednak Cindy nie spieszy się, aby całkowicie porzucić rzeczy młodzieżowe. Dlatego jeśli nadal nie masz modnych rozszerzeń i kurtki w szafie, raczej popraw siebie. Takie rzeczy od dawna stały się elementami podstawowej garderoby, co oznacza, że ​​straciły pasek wieku. Nawet w wieku 52 lat celebrytka może sobie pozwolić na noszenie kaptura z kapturem lub koszulki z zabawnym nadrukiem, ale my wolimy jej kobiece stroje z latającymi bluzkami w wiejskim stylu. Granice w modzie już dawno zostały zatarte. Teraz praktycznie nie ma koncepcji, które rzeczy są odpowiednie dla dziewcząt, a które dla kobiet. Jeśli w wieku 50 lat wyglądasz jak Cindy, dlaczego nie nosić ciasnych strojów?

Nawiasem mówiąc, to Cindy ma słynne powiedzenie o wieku: „Twarz, którą masz w wieku 25 lat, jest darem od Boga. A w wieku 50 lat będziesz mieć osobę, którą sam sobie zasłużyłeś. ” I tak we wszystkim ... Wyciągaj wnioski!

Jeszcze bardziej stylowe wskazówki znajdziesz w naszej galerii. Przewiń!