Mini dla bbw

Jeśli twój rozmiar jest bliższy 50., a twój stały apetyt położy kres różowym marzeniom o klasycznym 46., będziesz musiał zebrać siłę i ... ciężko pracować, jeśli nie nad swoją sylwetką, a przynajmniej nad garderobą. Rzeczywiście, odpowiednio dobrane ubrania mogą skutecznie ukryć niektóre niedociągnięcia Twojej sylwetki - szerokie biodra, nadmiernie duże piersi i niezbyt cienkie talie. Istnieje kilka klasycznych sposobów na znaczne „odchudzanie” - a nawet bez bolesnej diety.

Kobieca, bardzo aktualna w tym sezonie, na wpół przylegająca, łatwo łącząca wysokiej jakości rzeczy (preferujemy jakość, a nie ilość) pomoże stworzyć zestawy ubrań, w których nigdy nie będziesz wyglądać jak ciężka opiekunka do dziecka.

Pomimo przelotnej mody, od spodni wolą prosto na całej długości, proste linie z gładkim przodem (bez fałd), nie dodając ani jednego dodatkowego centymetra do brzucha. Ale moda na bardzo długie spodnie jest właśnie dla Ciebie. Wydłużają wizualnie figurę i odpowiednio ją zmniejszają.

Spódnica do kolan o sylwetce „A” ukryje pełne biodra i nogi, ale jednocześnie nie będzie gruba. Postępuj zgodnie z zasadą: im dłuższa spódnica, tym krótsza kurtka (i odwrotnie). Jeśli spódnica jest dłuższa niż kolano, nie pozwól jej kończyć się w pobliżu szerokiej części łydki, ale najlepiej ją zakryj. Ponadto długa spódnica wizualnie rozciąga sylwetkę, a zatem jest szczupła.

Jak wybrać kurtkę? Oczywiście jednorzędowe; maksymalnie - trzy przyciski; tylko dwie kieszenie (kieszeń na piersi wcale nie jest potrzebna - to kolejny szczegół, który „przeciąża” twoją obszerną sylwetkę); lekka monofoniczna tkanina, cienka podszewka - to być może główne cechy kurtki. Niestety, naszywane modne kieszenie w tym sezonie, mnóstwo ozdobnych guzików i drapowana w stylu empire draperia na piersi - to nie jest dla ciebie.

Sweter lub kamizelka z dekoltem w szpic kryje duże piersi, wydłuża szyję i zwraca uwagę na twoje seksowne ciało. Prawdopodobnie nie podejrzewasz, jak martwią się ci, którzy mają kostne obojczyki wystające w tym miejscu! Nie zapomnij więc o swoich zaletach. Unikaj naszyjników i naszyjników - długie łańcuszki i koraliki są dla Ciebie bardziej odpowiednie. Nawiasem mówiąc, sweter w żadnym wypadku nie powinien być ciągnięty przez elastyczną taśmę poniżej i niech będzie nieco dłuższy niż najszersze miejsce na biodrach.

Silhouette X zdecydowanie nie jest dla Ciebie. Nawet jeśli masz stosunkowo cienką talię, unikaj pokusy podkreślenia jej za pomocą paska. W przeciwnym razie, zwiększając kontrast, ryzykujesz stanie się karykaturalną parodią klepsydry. Chociaż są kochankowie ... Prosta sukienka z jednoczęściowym krótkim rękawem, który lekko zakrywa ramię, pozwoli Ci wyglądać seksownie, a jednocześnie z godnością. W końcu tutaj jest otwarte dokładnie tyle, ile to konieczne.