Przygotowuję się do wakacji! Najbardziej stylowe modele bagażu do 15 000 rubli

Zastanówmy się, jaka powinna być idealna walizka.

Najpierw wybierz rozmiar. Jeśli planujesz dopasować całą rodzinę do jednej rzeczy, odpowiednie są walizki w rozmiarze L. Lataj samotnie, ale przez kilka tygodni lub zabierz ze sobą jedno dziecko - wybierz walizkę w rozmiarze M. Ale jeśli planujesz bardzo krótkie wakacje, preferuj format kabiny, który nie jest będzie musiał się zameldować, a następnie stanąć w kolejce do ekstradycji. Zaoszczędzisz czas i nauczysz się planować garderobę, ponieważ zbędne rzeczy po prostu nie wejdą do wielkości kabiny.

Możesz jednak latać nie tylko z walizkami. Miękkie torby są czasami znacznie wygodniejsze. Miękka torba da ci trochę więcej miejsca, jeśli na przykład zdecydujesz się kupić kilka pamiątek. Dopasowanie ich do walizki bez możliwości rozszerzenia okaże się takie trudne, ale ścianki torby mogą zawsze przybrać nieco szerszy kształt.

Czy boisz się o bezpieczeństwo swoich aparatów i laptopów? Przygotuj pojemną torbę lub plecak na lot. Warto jednak wcześniej zapoznać się z wymaganiami linii lotniczych dotyczącymi wielkości bagażu podręcznego. Wybierając torbę lub plecak, zwróć uwagę na trwałość powłoki. Lepiej, aby materiał pomógł utrzymać kształt. A sama torba miała wiele ukrytych kieszeni, a nawet zamkniętych zamkami, więc twoje rzeczy na pewno pozostaną z tobą.

Jeśli chodzi o trendy „walizkowe”, nie powinieneś wciskać się w ramy. Możesz nawet wybrać półprzezroczystą walizkę. Nie martw się, zawsze są one połączone z pokrowcem i nikt nie zobaczy zawartości bagażu. Ponadto trendem są jasne kolory i klatka - zostaw nudne niebiesko-szare walizki w domu i wybierz się na wakacje na przykład z jasną fuksją. W końcu dzisiejsza walizka to nie tylko wygodna torba do przenoszenia, ale także stylowy dodatek.