Prezenty upominkowe, które możesz sobie dać 8 marca

Normalny 0 fałsz fałszywy fałsz RU JA X-BRAK

Zestawy od Vichy

Specjalnie na święto 8 marca Vichy wydała jednocześnie trzy zestawy upominków. Jedna z nich jest przeznaczona dla młodszych dziewcząt, ponieważ koryguje niedoskonałości skóry. Drugi zestaw został zaprojektowany specjalnie do pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Trzeci jest odpowiedni dla wszystkich, ponieważ pomaga skórze wytrzymać negatywne skutki środowiska. Bardzo istotne w dużym mieście!

Eisenberg Love Affair

Perfumy te idealnie nadają się na prezent 8 marca. Po pierwsze, jest to dość oryginalna kompozycja z grupy kwiatowo-drzewno-piżmowej. Ma ciekawe nuty białych kwiatów, porzeczek, jaśminu i róż. Po drugie, każda dziewczyna nie może się doczekać nadejścia wiosny, a taki zapach, przynajmniej w swoim nastroju, przybliży ciepły sezon.

Lekcja makijażu MAC

Jeśli nie znasz indywidualnych cech swojej dziewczyny i bardzo trudno jest wybrać odpowiedni produkt kosmetyczny, najlepszym rozwiązaniem byłoby udzielenie jej lekcji makijażu w MAC. Wszystkie dziewczyny, nawet jeśli nie codziennie, są okresowo malowane. Dlatego badanie cech twarzy i wybranie odpowiedniego makijażu z mistrzem to cenna okazja. Każda kobieta z pewnością doceni taki prezent. Możesz jednak także nagrać siebie!