Skąd bierze się trądzik związany z wiekiem i jak sobie z nim radzić

Powody

Trądzik po 25 latach jest najczęściej spowodowany podwyższonym poziomem męskich hormonów płciowych. Prowadzi to do nadmiernego wydzielania sebum, innymi słowy, skóra staje się nadmiernie tłusta.

Ze względu na brak kwasu linolowego, który odgrywa ważną rolę w procesach metabolicznych, w organizmie kobiety może rozwinąć się rogowacenie. Jest to choroba skóry, która charakteryzuje się naruszeniem naturalnych procesów zachodzących w naskórku. Komórki keratyny zaczynają się szybko namnażać, jednocześnie przestając się złuszczać. W rezultacie skóra jest częściowo lub całkowicie pokryta zrogowaciałymi plamami. Na skórze twarzy ten proces może nie być oczywisty. Pierwszym sygnałem jest sucha skóra. Doskonale nadaje się do rozwoju patogennej beztlenowej mikroflory, co oznacza, że ​​wkrótce poczekaj na zaskórniki.

Olej Rytuał Przebudzenia Radianta Tulasara, Aveda, 7 900 rub.

Niestety zwykły krem ​​na rogowacenie nie działa. Twoja skóra potrzebuje dodatkowego nawilżenia i odżywienia. Teraz zwróć uwagę na oleje. Na przykład Rutual Aveda Tulasara Radian Awaking Rutual pomaga zachować naturalną barierę wilgoci skóry. Ta umiejętnie wyważona mieszanka oparta jest na starożytnych tradycjach indyjskich. Zawiera certyfikowane organiczne olejki sezamowe, słonecznikowe i jojoba w połączeniu z dziką różą, pestkami moreli i olejem ze słodkich migdałów zapewniają procesy regeneracyjne skóry. Zestaw wyposażony jest w miękką nylonową szczotkę, dzięki której martwe cząsteczki delikatnie złuszczają się, ale nie podrażniają skóry, stymulując jej naturalną zdolność do regeneracji. Zużycie oleju jest bardzo małe, więc będzie trwać długo.