Jak wybierać i nosić rzeczy w stylu patchworku i etnicznych

### Suknie

Lepiej odłożyć nudne sukienki wykonane z bawełny z kwiatowym nadrukiem, warto przymierzyć stroje w stylu etno. To nie będzie największa zmiana na zwykłym obrazie, ale taka różnorodność jest doskonałą opcją trendu. Sukienki w stylu etnicznym są najczęściej bardzo jasne i mają kolorowy nadruk, co oznacza, że ​​musisz starannie wybrać akcesoria. Oczywiście akcesoria w podobnym stylu najlepiej łączyć z etno, na przykład masywne kolczyki, pierścionki i wiklinowe buty, a także torby lub kosze wykonane z bambusa i słomy.

### Kimono

Jeśli nie chcesz zanurzyć się w świat etniczny, wybierz kimono z haftem lub w stylu patchworku. Znajomy kardigan można również zastąpić stylowym kimonem, które bardzo łatwo można połączyć z wieloma rzeczami, co oznacza, że ​​na pewno znajdziesz dla niego zastosowanie. Aby uzupełnić stylowy wygląd, potrzebujesz prostych dżinsów lub spodni i każdej koszulki pasującej do kolorystyki. Możesz nosić kimono w biurze na zwykłej sukience z płaszcza lub zastąpić go kurtką lub kurtką. Pamiętaj jednak: kimono powinno być jedynym pstrokatym szczegółem na zdjęciu.

### Koszule i bluzki

Aby obraz nie falował, najlepiej połączyć koszulę w stylu etno ze zwykłymi dżinsami lub szortami. Dżins biały lub jasny to najbardziej idealne opcje.

### Spódnice, spodnie i szorty

Takie spodnie i spódnice mogą stać się alternatywą dla zwykłego wyglądu biurowego. Możesz dodać bawełnianą bluzkę do swojego nowego wyglądu, który niekoniecznie jest gładki, odpowiednie są modele z niezbyt bogatym wystrojem w postaci falbanek, falbanek lub haftu. Zamień swoje zwykłe buty na modne sandały, sandały lub muły, ponieważ buty będą wyglądać zupełnie nie na miejscu.

### Akcesoria

Aby uzupełnić modny wygląd, potrzebne są stylowe akcesoria. Powinieneś zwrócić uwagę na czapki, opaski, patchworkowe szale, tkane paski i drewniane akcesoria. Nie zapomnij o takich składnikach, jak koraliki, muszle i frędzle. Nawiasem mówiąc, odpowiednia jest również biżuteria ręcznie robiona. Akcesoria etniczne będą pasować do dżinsu i niemal każdej bielizny.