10 idealnych modeli strojów kąpielowych dla krętych kobiet

Jednoczęściowe stroje kąpielowe są uważane za idealne dla zaokrąglonych, przy okazji, wiele z nich ma wady. A jeśli wcześniej w sklepach były podobne i bez smaku modele, teraz możesz znaleźć różne jednoczęściowe stroje kąpielowe z dekoracją w postaci falbanek, falban i podwiązek. Powinieneś zapomnieć o monokini z nadrukiem, ponieważ dodadzą tylko dodatkowe kilogramy. Ale jeśli kolorowe lub drukowane wstawki są przedstawione na monofonicznym stroju kąpielowym, powinieneś zwrócić uwagę na ten model, ponieważ kolorowy akcent symuluje figurę, podkreśla talię i wizualnie zajmuje kilka centymetrów.

Nie zaleca się noszenia plaży i bikini z krawatami, kąpielówek-tanga i bikini brazylijskiego, a także trójkątnego stanika i bandeau. Ale jeśli krawaty w modelu są dekoracyjne, a węzły są wystarczająco duże, możesz bezpiecznie umieścić taki strój kąpielowy na plaży. Dla pełnych pań lepiej jest unikać poziomych pasków na ubraniach, ta sama zasada dotyczy strojów kąpielowych. Pionowe linie wizualnie rozciągają i zwężają sylwetkę. Błyszczący materiał i zbyt kolorowy nadruk sprawią, że figura będzie jeszcze szersza.

Miseczki gorsetu muszą być z kościami, aby maksymalnie podtrzymać biust. Lepiej jest preferować modele push-up, które znacznie lepiej utrzymają pierś, a także nadają jej kształt. Jeśli masz już dość klasycznych modeli gorsetu, to sportowy stanik w formie topu może je zastąpić. Idealna opalenizna w nim raczej nie wyjdzie, dlatego lepiej jest nosić bluzkę na już opalonym ciele.

Wysokie kąpielówki lub szorty w stylu retro są idealne na górę, które, nawiasem mówiąc, są najlepszymi modelami dla zaokrąglonych. Najważniejsze jest, aby unikać wycinanek i innych ozdób po bokach majtek. Poślizgowe kąpielówki to kolejna doskonała alternatywa dla wysokich kąpielówek, ponadto na ciele jest więcej miejsca na opalanie.