Kod ubioru dla dziewczyny panny młodej: co można i nie można nosić, jeśli ślubu nie ma z tobą

Baza

Dziś modne jest wskazanie wymaganego kodu ubioru w zaproszeniu, jednak najczęściej odnosi się wyłącznie do kolorystyki, ale nikt nie pomyślał o przepisaniu stylów. Dlatego radzimy nie zamykać się w nudnych sukienkach na podłodze, ale poddać się wyobraźni i wypróbować nowe stylowe pomysły.

Idealną bazą na świetny wygląd byłby kombinezon. Radzimy wybrać w tym sezonie modne odcienie granatu, szmaragdu lub lawendy.

Blogerzy modowi powiedzieli nam kolejny pomysł na wyjście - nie wahaj się używać garniturów. Nie, nie karnawałowe, ale spodniowe. Z idealną kurtką, taką jak żakard lub jedwab. Noś go na nagim ciele lub na seksownej bieliźnie. Nawiasem mówiąc, w upalne lato możemy bezpiecznie zastąpić spodnie szortami. Tak, teraz też to noszą.

Opcją dla konserwatystów są koronkowe sukienki, jednak długość powinna wynosić wyłącznie midi. Jeśli nadal chcesz zamknąć nogi, wybierz stroje z kwiatowym nadrukiem.

Buty

Wygląda na to, że trendy w letnich butach nie zmieniły się przez kilka sezonów. Tego lata znów nosimy brokat i muły. Nawiasem mówiąc, zakładamy to drugie, w tym kombinezony i garnitury, a także sukienki midi. W przypadku mini i maxi kołki są nadal bardziej odpowiednie. W tym nurcie, jak już powiedzieliśmy, błyszczące modele, a także sandały z cienkimi paskami. Jeśli chodzi o niezwykłe kolory, romantyczne kwiatowe nadruki są najbardziej odpowiednie na weselu, proszę, nie lamparta i zebry!

Akcesoria

Sukienka (lub kombinezon) i buty - to nie wszystko, czego potrzebujesz. Nie wychodź z domu bez modnych akcesoriów. Nawiasem mówiąc, jeśli musisz się zarejestrować na świeżym powietrzu, to świetny powód, aby wziąć kapelusz. Na szczęście projektanci zaprezentowali wiele fajnych modeli. Najmodniejsze są oczywiście białe, z łańcuchami, kokardkami i innymi akcesoriami. Czapki są połączone z prawie wszystkimi rodzajami sukienek, a także mogą uzupełniać wizerunek garnituru i miniaturowego naszyjnika. Nawiasem mówiąc, kapelusz na łańcuszku można łatwo zrzucić za szyję, zamieni się w ekstrawagancki dodatek, a twój obraz na ślubie na pewno zostanie zapamiętany. Najważniejsze, aby nie przyćmić samej panny młodej, a reszta nie jest tak ważna.

Jeśli chodzi o sprzęgła, chwilowo zapomnijmy o nich, ponieważ na weselu nie można wymyślić nic bardziej bezużytecznego. Otwórz swoje serce na miniaturowe poprzeczki wykonane z nietypowych materiałów, takich jak słoma.