Pierścionki, frędzle, sztyfty i inne najmodniejsze kolczyki tego sezonu

Kolczyki z kółkami

Takie kolczyki są popularne nie tylko w ich zwykłej wersji - w kolorze złotym lub srebrnym, ale także w bardziej nietypowej wersji: inkrustowane kamieniami lub uzupełnione elementami dekoracyjnymi.

Wskazane jest, aby właściciele krótkiej szyi nosili wąskie okrągłe kolczyki o małej średnicy, ponieważ większe modele mogą znacznie zmniejszyć krótką szyję.

Niesparowane kolczyki

Niesparowane kolczyki (kolczyki mono) mogą rozcieńczyć obraz. Popularne modele z pusetem na jednym płatku i kolczykiem wisiorek na drugim. Aby podążać za trendem, nie trzeba wcale kupować niesparowanych kolczyków w sklepie, wystarczy wybrać je z własnych materiałów jubilerskich. Najważniejsze jest, aby wybrać kolczyki w tym samym stylu, ale w różnych kształtach. Kolczyki mono można również nosić osobno.

Puseti

Kolczyki są najwygodniejsze w użyciu i nie przeszkadzają podczas noszenia. Nadają się do każdego obrazu i stylu, a ponadto odpowiednio dobrane kamienie w ćwiekach doskonale podkreślają kolor oczu. Kolczyki sztyfty mogą mieć różne kształty, ale minimalistyczne modele najlepiej wyglądają w postaci geometrycznych kształtów lub kolorów.

Kolczyki wiszące

Elementy kolczyków z zawieszkami mogą być różne, ale muszą być zaprojektowane w tym samym stylu. Najpopularniejsze opcje są w stylu etnicznym. Bardzo ważne jest, aby poprawnie połączyć takie modele z innymi akcesoriami, na przykład duet kolczyków z zawieszkami i masywny naszyjnik nie będzie wyglądał szczególnie harmonijnie.

Kolczyki z frędzlami

Kolczyki z frędzlami są popularną opcją na lato. Takie modele można łączyć z codziennymi ubraniami, szczególnie jeśli wybierzesz kontrastujące kolory. Kolczyki z frędzlami nie muszą być wykonane z grzywki, odpowiednie są modele z dżetów lub koralików. Należy pamiętać, że kolor takich kolczyków nie powinien być podobny do koloru włosów, w przeciwnym razie kolczyki mogą się z nimi połączyć.